Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miből látható egy fiún, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből látható egy fiún, hogy biszexuális?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan dolgokra, mint beszéd, hajviselet, öltözködés, mozgás, stb. Milyen módokon lehet - akár az itt felsorolt dolgokat figyelembe véve - észrevenni, hogy egy fiú biszexuális?

2016. jún. 1. 16:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút férfias vagyok, nagydarab, méylebb hang, átlagos szőrzet. De a járásomra régen mondták hogy "riszálom" magam. De általában nem hiszem hogy feltételezik.
2017. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiből. Amikor még totál heterónak gondoltam magam azt hiszem még nőiesebb is voltam. Csináltam a rám jellemző ún. modellbeállást ami elég feminininnek tűnhetett. Mégse mutattam érdeklődést a saját nemem iránt. Azóta volt már hogy kaptam popsiba, élveztem, és mióta el is fogadom magam így azóta abszolút férfias vagyok, magabiztos. A lányok is jobban észrevesznek, nincsenek önértékelési gondjaim, szívesen és könnyedén végzek fizikai munkát, energikus, sportos vagyok. Senki nem mondta még a munkahelyen hogy b***zi vagyok, ugyanúgy viselkedem mint bárki más.
2017. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmiből. Rólam senki nem mondja meg ránézésre, hogy biszex vagyok, pedig szeretek adni is, meg kapni is.
2017. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
ha szereti szopni a f**zt
2017. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy #8 mondja, ha teljesen heterós az illető, akkor csak a testbeszéde árulhatja el. A mimika, a gesztusok nagyon összetett és tudatalatt megnyilvánuló "ösztönös" kifejeződése az érzelmeinknek. Aki gyakorolta már a testbeszéd olvasást és rutinosabb, az észreveheti, ha bejön egy bi fiúnak.

Én rendszeresen szoktam figyelni, hogy egy adott fiú hogy néz egy vonzó lányra vagy egy fiúra és összehasonlítom a reakcióit.

Egy meleg osztálytársam bi ismerőse (aki később megdugott) mikor először találkoztunk, úgy kitágult a pupillája amikor kezet fogtunk és olyan volt az arckifejezése, hogy sose felejtem el. Rá 1 évvel, amikor megtudtam, hogy bi, akkor leesett és meg akar dugni, akkor leesett, hogy mi volt az az arckifejezés. :DD

2017. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%

Semmiből.

Egyszer egy haver megkérdete,hogy homár vagyok e? De semmi több.

2017. dec. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen heterónak hisz mindenki. Kivéve az a 2-3, akinek elmondtam.
2017. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%
Semmiből. Engem minden nő igazi férfinak tart, és egy barátnő, feleség sem tudja,tudta, hogy imádom a kölcsönös szopást. 40f
2017. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
85%

Semmiből..igy ez nekem is gondot jelent mert nem találok senki sex partnert magamnak. A baráti körből nem hiszem h bárki bi lenne.

Amúgy érdekessége az egésznek, hogy abszolút nem vonzódom a fiukhoz, de a szerszámal szeretek foglalkozni.

2018. jan. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Barcsak ki lehetne szurni oket...
jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!