Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miből látható egy fiún, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből látható egy fiún, hogy biszexuális?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan dolgokra, mint beszéd, hajviselet, öltözködés, mozgás, stb. Milyen módokon lehet - akár az itt felsorolt dolgokat figyelembe véve - észrevenni, hogy egy fiú biszexuális?

2016. jún. 1. 16:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Jó kérdés.
2016. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Rajtam sehogy :-P Be is tenné az ajtót, ha látszana ...
2016. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Semmiből. Én 15 éves korom óta tudom hogy az vagyok és legelőször 19 évesen voltam fiúval. Amúgy aktív vagyok, tehát fa-.sz még sosem volt a számban és a seggemben sem. Ugyanazt szoktam csinálni a fiúkkal néha, mint a lányokkal (megszopatom és megdugom őket).


Életemben eddig 16 lánnyal és 5 fiúval voltam. Sráccal úgy évente egyszer vagyok átlagban, főleg akkor amikor épp nincs nő már egy ideje.

Szerelmes csak nőbe tudok lenni, kapcsolatot csak nővel tudok elképzelni és egyszer majd szeretnék családot, gyerekeket egy nővel.

A családom, az évtizedes jó barátaim, senki; egyáltalán senki nem tudja hogy biszex vagyok. A beszédemből, hajviseletemből, stílusomból, öltözködésemből, mozgásomból meg ilyenekre pláne nem lehetne rájönni.


25/F

2016. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
ha egy nős srác a tusolóban hosszan nézi a répám akkor már bepróbálkozok
2016. jún. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom a lábam.
2016. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

5:

A full heteró vízilabdás haverom is.

2016. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok. Ki ezért-ki azért. :)
2016. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
csak testbeszéd,és gesztusnyelvből!!! mindenki másként viselkedik ha olyan van a közelében aki hatással van rá!!! Aki nincs az nem is érdekli.....
2016. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

Remélem, hogy semmiből... bár régebben nekem is "igazította" kozmetikus a szemöldököm és szoktam szőrteleníteni.

Azt viszont, hogy szeretek szopni, remélem csak az tudja akit már "leápoltam" :)

2016. jún. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Én is nagyon remélem, hogy semmiből. Érdekes lenne, ha tudnák bármiből is.
2016. jún. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!