Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok Asszonyok. Ti vibrátorr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Asszonyok. Ti vibrátorral elégítettétek már ki a férjeteket, pasitokat? Neked mennyire tetszett?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos a véleményetek!!! Csak őszintén, és csak azok akik már csinálták.

2016. máj. 13. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bedugtam neki,de attól nem elégült ki.
2016. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

En prosztata masszazsra akartam az asszonyt ravenni, de mire kaphato volt, addigra mar nekem nem volt kedvem.


Szerintem ez kulonos beallitottsagu ember kell ahooz, hogy vibratorral a s... aaaaa, az ilyen minimum bi.

2016. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én imádtam a szexuális játékokat, szerettem több dolgot kipróbálni, izgatónak is találtam, ha egy férfit ilyen módon kényeztetnek. Nnna, kipróbáltam a volt párommal. Aztán tudod, amikor az égig pucsította a fenekét, és jobban nyögött, mint én... Hát vesztett a férfiasságából a szememben. :(
2016. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

3-as,

Ez tényleg elég hervasztó :(

2016. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

# 3

Az én pasim is imádja, ha ott kényeztetem és nagyokat nyög, mert élvezi! Ettől nem lett kevésbé férfias a szememben sőt engem nagyon beindít. Van, hogy felcsatolhatóssal adtam neki és azt is élvezte.:P

2016. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
# 5 Jó neked, nektek :) Ti másmilyenek vagytok, ahogy mi is azok vagyunk, voltunk. Bennem törést okozott, hogy az amúgy sem túl erős személyiségű partnerem hasonlóan viselkedett az ágyban, mint én. Én nem tudtam elragaszkodni a szerepektől akkoriban, ezért nyomott hagyott bennem. ( Persze a kapcsolatunk nem emiatt ment tönkre )
2016. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én azért fogadom ilyen jól, mert a pasim igazán férfias jellem, mind a kisugárzása, mind a ágyba. És örülök neki, hogy kapható az ilyen dolgokra, nagyon izgat, hogy én is a magamévá tehetem, ahogyan ő engem.:P

Egy lányos pasival tuti nem vonzana a dolog.

2016. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Engem csak addig vonzott, ameddig ezzel a sráccal ki nem próbáltam :D


De jól van, örülök neki, hogy pozitívval is megtölthetem ezt a témát, jó ezen az oldalon siker sztorikat olvasni a sok bukta között.


Jó, hogy egymásra találtatok, és ilyen bizalmas a kapcsolatotok. Sok boldog évet kívánok nektek :) ;)

2016. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!