Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Ti már elégítettétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti már elégítettétek ki a barátotokat ilyen módon?

Figyelt kérdés

Amikor bevallottam neki, hogy voltam már lánnyal, és élveztem is, ő is elmondta, hogy arról álmodozik, ha lenne következő élete, leszbikus szeretne lenni. Azt mondta, hogy évekkel ezelőtt egyszer kíváncsiságból megpróbálta egy férfival, de nem izgult fel, viszont velem néha, ha már rég csináltuk, nagyon élvezi, ha az ágyra térdel, én mögé térdelek, és simogatom a csípőjét, és a mellbimbóit. Aztán a bal kezemmel rámarkolok a farkára, a jobbal pedig a fenekét, és a feneke meg a heréi közti részt masszírozom, miközben ő a mellbimbóit simogatja, és a melleimhez dörzsöli a hátát. Néha imád így elélvezni. Azt nem szeretné, ha akár csak egy újjal is belenyúlnék a fenekébe. Egyszer régen próbálta magának, de nem élvezi, inkább zavarja. De azért megengedte nekem egyszer, mert még sosem nyúltam férfi fenekébe, és kíváncsi voltam.

De nem élvezte, és megkért, hogy hagyjam abba.

Egyébként általában azt élvezi inkább, ha jól megdug, és én is ezért vagyok vele, de örömmel megteszem neki, amikor néha kívánja. A legjobban amúgy azt szereti, ha én vagyok felül. Hátulról is szereti, de előlről jobban, mert fontos neki, hogy a mellbimbóink összeérjenek. Örül, hogy férfinak született, de van egy olyan érzése, hogy ő előző életében leszbikus nő volt, de ebben az életében férfi akart lenni, hogy megtapasztalja, milyen megdugni egy nőt férfiként, de a következő életében ismét leszbikus nő szeretne lenni. Beszélgettünk ilyesmikről, hogy ő is hallott e már olyan férfiakról, akik azért operáltatták magukat nővé, hogy nőként szeretkezhessenek egy nővel, meg olyan is van, aki melleket csináltatott magának, de a farkát meg akarta hagyni, mert így érzi teljesnek magát.

Azt mondta, ő nem vágyik ilyesmire. Még ha nem is lenne következő élete, amiben leszbikus nő lenne, akkor sem akarná nővé operáltatni magát. Nagyon boldog férfiként, főleg amióta megismerkedett velem, mert miután én bevallottam neki, hogy biszex vagyok, fel merte vállalni előttem ezen titkos vágyát, amit még sohasem élhetett ki nővel. Nagyon szeretjük egymást.

Csak kíváncsi vagyok, hogy veletek is volt e már ilyen?

Elképesztő, milyen sokféle ember létezik.

Gondoltam érdekességképpen megírom, meg hogy veletek is volt e már ilyen. Ja meg az is érdekelne, nem tudom olvassa e hetero nő is ezt a témakört, de hogy hetero nő is kielégítené így a párját, ha az megkéri rá?

Hallottam már olyat, hogy állítólag hetero nő néha prosztatamasszázst csinál az állítólag hetero pasijának, de ez szerintem más, mert (mint említettem ő ezt nem élvezi) őt az izgatja, ha nőnek érezheti magát egy nővel.

Persze azon kívül, hogy -mint már említettem- általában arra vágyik, hogy jól megdugjon.


2015. máj. 30. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
31%
hülye beteg állat ez a csávó
2015. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!