Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Alapvetően hetero lányok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően hetero lányok, ti smároltatok már lánnyal?

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 07:45
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
81%
#26, 27, 29 vok. Nem tévesztendő (keverendő össze a rokoni puszi (férfiak közöttről van szó ugye) - még, ha egy kicsit szájra megy is akármi-bármi csókolózással férfiak között. Ezek nagyon más műfajú dolgok. Férfiak egymásközti smárolása az nagyon gusztustalan egy (normális) férfi szemében - és, aki férfiként ilyet tesz, ott már a másság erősen bejátszik, mégha azt az érintett tagadni, v. bagatelizálni próbálná is. Egymással smároló férfiak nem takarózhatnak azzal, hogy a csajok is megteszik, mégsem melegek. Mert a csajoknák ez belefér -ezt már részleteztük korábban.
2016. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert hetero vagyok és csak a férfiakhoz vonzódom. Nem tudom, mi ez az idióta divat...
2016. máj. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Na, úgy tűnik, a lányok sem egyformák (smáros szempontból). Az viszont biztos, hogy egy fiúban, aki egyébként csak, és kimondottan hetero, semmiképpen nem merül fel, hogy egy másik fiúval smároljon. Eltekintve attól az öntudatlanságig alkoholos állapottól, amikor elveszíti a reális kapcsolatát a külvilággal.
2016. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem is tartom magam alapvetően heterónak. Inkább úgy mondanám, hogy nagyon közel állok a skála hetero oldalának legszéléhez, de mégsem vagyok teljesen ott.
2016. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Zöld szemű lányok! Van köztetek olyan, akinek kék a szeme? :$
2016. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetes lesmarolni egy masim csajt?lool persze es meg az alkoholra fogja xd
2016. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Heraclius, ez jó hasonlat, tetszik. Főleg hogy a szemszínekben is vannak sokféle árnyalatok, van totál zöld, meg van az egészen kékeszöld, de az sem kék. Az bizony kékeszöld.
2016. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Igen csinaltam 10 eves koromban a baratnomnel kiakartuk próbálni ! Azóta meg uy gondolok vissza higy hoy csinalhattam ilyet !

Hetero vagyok ! Megis felreertsetek

2016. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
80%
mik ezek a lol meg xd -k?
2016. jún. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
#34 egy kicsit bénán fogalmaztad meg, ezen dolgozhatnál még egy kicsit. Nem pontos - kicsit sem
2016. jún. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!