Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Alapvetően hetero lányok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően hetero lányok, ti smároltatok már lánnyal?

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 07:45
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
78%

igen, többször is.mindig ittasan

21/L

2016. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
77%
A lányok nagyon mások ilyen szemontbl (is), mint a fiúk. Én utóbbi vagyok - és bármennyire is smárolhatnékom lenne - bármennyi alkohol hatása alatt is - eszembe nem jutna egy másik fiúnak nekiesni (nem kívánnám). Az más kérdés, hogy szinte az öntudatlanságig leittasodva az emberek (itt most elsősorban férfiakra gondolva)előfordul, hogy tesznek olyat, amit "normálisan" semmmilyen körülmények között nem tennének. Férfiként nagyon izgató látni, ha két lány smárol (de akár még csak rá gondolva is)(és tényleg, nagy előny, hogy nincs "tüskeböki", hanem két sima "orál"
2016. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
68%

na remek a válaszomt és akommentem is törölték...


akkor csak annyit írok,hogy:igen.

az alapvető hetróságba pedig bele tartozik a kíváncsiság.


Elvégre honnan tudnám,hogy nem szeretem a csirkét ha még sosem ettem?

illetve nem kell vonzodnom sexuális ahoz akivel smárolok.

2016. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az illető a legjobb barátnőm volt. Mindketten élveztük, jó élmény volt és ennyi. Azóta is barátnők vagyunk.
2016. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Ffi vok - szerintem a csajoknak a smárolás sokkal másabb, mint a férfiaknak - bár (nyilván) én is élvezem, de úgy vettem észre (talán nem is volt nehéz), hogy a lányoknak sokkal fontosabb és nagyobb jelentőségű - kis túlzással mondhatnám azt is, hogy kimondottan női "műfaj". Mint már korábban is írtam, én semmilyen körülmények között nem próbálnám ki egy másik férfival - hátha jó - mert nekem az sehogy sem lehet jó a "smár" egy másik férfival - egyszerűen nem érdekel. A csajok, úgy látszik, ilyen orális beállítottságúak. De az tuti, hogy egészen mást jelent nekik, és máshogy viszonyulnak hozzá, mint a férfiak. #15 -nek: szóval náluk ez nem a "taknyot fülzsírral" - hátha jó lesz.. - szintű dolog - náluk ez jó esélyjel jó lesz - ha már egyáltalán felmerül egy lányban, hogy jó lehet. Szerintem, még az is lehet, hogy egy csaj nem lehet annyira heteró, mint egy férfi - lehet, hogy a lányoknál ez nem annyira karakteres, hanem, mondjuk úgy, hogy "úgy lényegében hetero"...de....és nem godolom tovább úgy, hogy : biszex, hanem, ha ezt egy skálán akarnám kifejezni, akkor: valahol ott van a heterohoz nagyon közel, a biszextől jóval távolabb. És, szóval, náluk a smár egy másik csajjal még egyáltalán nem a homo (bi) állapot. Nem vagyok már mai "gyerek" - nálam ez áll össze a tapasztalataimból a lányokról
2016. máj. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
89%

A lányok érzelmes világába belefér ennyi gyengédség,nem kell hozzá bi/leszbi beállitottság.egy-sima szájrapuszi,gyorscsók meggyőzőbb mint azt mondani,hogy:szeretlek de csak mint barátot.

Pláne annál ami a ffi világban van:haver vagy te barom.

2016. máj. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
83%
Férfiként azt gondolom, hogy van egy skála -10-től +10-ig ahol a -10 a leszbikus és a +10 a hetero és míg a férfiaknál kb. csak a -10 és a +10 létezik és sokkal kevesebb a köztes, addig a lányok többsége +5 alatt van és vagy kevésbé, vagy jobban de vonzzák a nők is. Nincs ezzel semmi gond. Szoktam mondogatni, hogy a szex egy örömforrás és amíg felnőtt emberek kölcsönös megegyezésén alapszik addig a résztvevők számától és nemétől függetlenül jó dolog. Csináltuk is már hármasban a feleségemmel (+1lánnyal) és remélem, hogy még fogjuk is. :)
2016. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
igen
2016. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
71%
Hetero vagyok és soha nem smároltam még nővel. Nem is vonz a dolog. Alkohol nem befolyasolja a szexuális beállítottságomat.
2016. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim válasza:
83%

Igen, egy nagyon jó barátnőm egyszer megcsókolt.

sosem hoztuk többet szóba viszont elmesélte az akkori párjának aki nem akarta neki engedni hogy találkozzunk.

:D

mert velem megcsalná XD

ami nagyon nevetségesnek tünt.

Akkor..

aztán kiderült hogy a barátnőm nem csak a férfiakhoz vonzódik.Mivel lett egy "bi-zalmasabb"barátnője.

2016. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!