Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Alapvetően hetero lányok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően hetero lányok, ti smároltatok már lánnyal?

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 07:45
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
81%
Nem és satu részegen sem tenném.
2016. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
66%
Kövezzetek meg, de én undorítónak találom.
2016. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de érdekel, kíváncsi vagyok és izgat is a gondolat :)
2016. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
86%

persze,de csak kíváncsiságból.

aztán meg azért mert teszett a fiuinknak.


és ettől szerintem még heteró vagyok.

2016. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
93%
Szia! Igen zerintem ebben nincs semmi ez csak esgy ártatlan csók semmi több ettől nem leszel bi vagy meleg !!! Sőt ha azt nézük néhány srác ezt élvezi is! És nem kell itt a rizsa h ikyet nem csinálnának mert a szive méélyé mindenki kipróbálná csak vannak olyanaok akkik maguknak sem merik bevallani... :)
2016. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
"Ártatlan csók" - de mi a mozgató rugója annak az ártatalan csóknak - és miért jött létre egyáltalán - mint "ártatlan".(persze, hogy ártatlan). Ez majdnem olyan, mintha azt mondanám, hogy : véletlen csókolóztunk. Véletlen miért nem kapáltál fel egy 20 négyzetméteres területet ? Na, ez nem véletlen, de ártatlan. Miért történnek "ártatlan" dolgok. Nem véletlenül, hanem mert valaki/valakik azt akarják - valamiért. Mert (esetleg) jó (élvezetes). Ami persze nem baj.
2016. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és persze a fiuitoknak nyilván tetszik, ha Ti (csajok) smároltok. Miért is ne tetszene, hisz annyira izgató és kéjes látvány/gondolat....ffi 50 plusz
2016. máj. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként nekem az is fura, amikor férfi családtagok, rokonok vagy nagyon jó haverok arcpuszival üdvözlik egymást.

Nem melegek, csak ilyen szokás van náluk.

2016. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, van ennek az a változata is, amikor a puszi félig - meddig a szájra kerül (jobban, v. csak alig). Ez rokoni viszonyban inkább bensőséges nexust fejez ki, v. jelent. Én jobban szeretem a csak kézfogást, max (esetleg) egy kis ölelést Olyan "féloldalast").
2016. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 zolo ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, ha két nő csókolózik egymással.Két pasi teszi ezt azt már nem tetszik úgy. Láttam már mind kettőt. Na most kapaszkodjon meg mindenki annak ellenére nem tetszik, hogy már én is csináltam ilyet. A nőkkel jobb csókolózni,mert nem szúrnak és finomabb a szájuk.
2016. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!