Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lehetek?

Figyelt kérdés

Kétszer csókolóztam még lánnyal, mentésemre szóljon, részeg voltam (mondjuk észben józan annyira, hogy felfogjam, hogy tetszett és kipróbálnám még egyszer).

De! Jár egy lány a sulinkba és mindig feltűnt, de manapság már egészen biztos vagyok benne, hogy ez valami más érzés, mint amikor tetszik egy fiú nagyon. Csak azért megyek a büfébe vagy a folyosóra, hogy lássam. Ha meglátom a gyomromban érzem az izgalmat, úgy érzem totál elvörösödök és zavarba jövök, mint valami 13 éves szerelmes kislány. Látni akarom mindennap, és esküszöm csak azért járok be, hogy lássam.


Vannak ezenkívül egy leszbikus lánytestvérekből álló banda akikért oda meg vissza vagyok és tényleg tetszenek is. Az a fura, hogy fiúkat nem nézek meg annyira, mint mondjuk egy fiúsabb lányt. Viszont barátom van másfél éve, akit nagyon szeretek, de még nála is szoktam fantáziálni, hogy egy lánnyal vagyok együtt.


És azért kérdezem, mert nem volt még tapasztalatom annyira lányokkal és nem tudom, hogy ezek mennyire valós érzések és szerintetek mennyire lehet ebbe bízni? Vagy mindenkinél így kezdődött?


19/L



2016. ápr. 18. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg. még ha nem is szerelmes de az érdeklődés meg lehet. vesd fel a barátodnak mit érzel nehogy ez a frusztráció gondot okozzon. esetleg vesd fel hogy vegyétek be 3. egy lányt. aztán meglátod milyen :)
2016. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondtam neki de izgalmasnak találja. Rögtön felajánlotta a 3-ast. De nekem az úgy nem megy és nem is akarok. Az olyan mintha felügyelet alatt lehetnék együtt egy másik személlyel , vagy felügyelet alatt megcsalhatnám.
2016. ápr. 18. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Mi a neve annak a leszbikus lanytestverekbol álló bandának?
2016. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegan and Sara. :)
2016. ápr. 18. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!