Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lehetek? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lehetek? Vagy csak kíváncsi vagyok?

Figyelt kérdés

A fiúkhoz vonzódom. Mély, kémiai szinten. Barátom is van. DE!

Például ha iszok, nem látok különbséget lány és fiú között.

VAGY!

Vannak lányok akik bejönnek nekem. Ezek általában fiús lányok. Vagy valamilyen fiús jellegű kisugárzásuk van. Nevezzük őket tomboy-oknak. Például a személyi edzőm is ilyen. Rövid haj, fiús megjelenés, mégis van benne egy nőies törékenység. Egyszerűen ha meglátom olyan érzés, mintha egy helyes fiút látnék. Úgy érzem zavarba jövök, vagy elpirulok ha hozzám szól valami személyeset. Fantáziáltam is már róla és a gondolat nem rémiszt el.

Ugyanakkor ha csak natúrba belegondolok, h tényleg tényleg lánnyal akkor az kicsit taszít, mert nem minden lánnyal csinálnám. Nem vonzódok a mindennapokba lányokhoz. Nem gerjedek rá egy lányra ha vetkőzik előttem vagy valami. El se tudnám képzelni, hogy kapcsolatban legyek egy lánnyal. Viszont például az edzőmnél el tudnék mindenféle dolgot képzelni, amik tetszenek is.



19/L



2015. okt. 6. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amiről beszélsz az inkább pánszexualitásnak tűnik. Van egy személyiségminta ami bejön. A fiús lány. Ez nem csak külsőségekben nyilvánul meg, sőt, főleg nem külsőségben, az már csak egy adalék. Feltételezem fiúkban is a férfias jön be, vagyis hasonló személyiségű, mint lányban. Ha ez így megállja a helyét, és a külsőségnél erősebb, hogy milyen ember a másik akkor inkább pánszexuális vagy, vagy minimum erre utaló jeleket produkálsz, és részben az vagy.

De lehet csak nagyon kevés lány izgat fel akár szexuálisan akár emberileg, miközben simán biszex vagy.

2015. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A tomboyokkal vigyázni kell! Meleg vagyok de néha engem is rászednek és meginogtatnak ezek a "fiús lányok". :D

Mondjuk én tudom, hogy mi vonz engem bennük: az a fajta igényesség és ápoltság ami sajnos sok férfiból hiányzik, vagy letagadja mert cikinek tartja. Nem lehet hogy nálad is ilyesmi van a háttérben? Igényes, ápolt, gyengéd férfira vágysz, de mivel fehér hollót könnyebb találni mint ilyen srácot, ösztönösen nyitsz a fiús lányok felé?

20/f

2015. okt. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!