Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok és leszbikusok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok és leszbikusok! Ti is sokszor fiúk akartatok lenni gyerekkorotokban? 22/L

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Én nem, mindigis lányos lány voltam. Voltak/vannak fiú barátaim, meg kicsiként szerettem autókkal játszani, ilyesmi, de alapvetően szeretek és mindig is szerettem lány lenni.:) 18/L
2016. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Soha. Én mindigis lányos lány voltam
2016. márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Én még most is, nem csak gyerekkoromban. :D
2016. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerosom o lany ,de fiu mindeg az agyban...

L/30

2016. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Mindig nő akartam lenni, úgy is éltem és viselkedtem de néha nagyon kívánom a saját nememet.
2016. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én elég fiús voltak, kb 14-15 éves koromig szerettem volna fiú is lenni. Szerettem mindig a laza ruhákat, és a fiús játékokat. Fiúkkal általában jobban szót értettem, bár azt nagyon gyűlöltem, hogy nem fogadtak el sosem "barátként", mindig benne volt, hogy te bizony nő vagy.

Aztán gimiben, kamaszkorral valami megváltozott. Elkezdtem nőiesen öltözködni, nőiesebben viselkedni (hozzá teszem ekkor jöttem rá, hogy meleg vagyok :D), már már kényszeresen is. Ez lecsengett, most úgy érzem beállt egy optimális állapot, sportosnak mondják a stílusom, de már annyira nem is érdekel, kényelmes és praktikus legyen a ruha amit hordok.

Viszony a szexben szerepjáték keretei közt szívesen beöltöznék, és eljátszanám, hogy férfi vagyok.

2016. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!