Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok. Voltam már együtt fiúval, de egy ideje már nem vonzódom úgy a fiúkhoz. Még 2014 szeptemberén megismertem egy lányt. Az osztálytársam. Decemberben már legjobb barátok voltunk aztán egy összeveszés következtében eltávolodtunk..most is barátok vagyunk de már nem vagyunk együtt egész nap. 2014-2015ben is jártam még 1-2 fiúval aztán 2015 decemberében észrevettem, hogy őt mindig mosolyogva nézem, ha hozzáér a kezemhez elfog az az érzés ami a fiúknál eddig. Decemberben megtudtam tőle hogy leszbikus, de nem én hanem egy másik személy tetszik neki. Mostanában furán nagyon kedves velem (kedvesebb mint eddig) és nem tudom, hogy elmondjam-e neki mit érzek. Félek, hogy tönkreteszek mindent. Amikor nekem vallott szerelmet egy lány én is eltávolodtam tőle és félek, hogy ezt fogja csinálni az a lány is aki nekem tetszik.

2016. márc. 18. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
94%

Azért kicsit más, ha egy leszbinek vall szerelmet egy lány és az is, ha egy heteronak.

Lehet nem akar majd utána félreérthetően viselkedni veled, ezért eltávolodik, de igazából nagyobbat veszíthetsz azzal, ha nem mondasz neki semmit az érzéseidről.

Így vagy összejön, vagy nem. Ha meg sem próbálod, akkor nem sok esély van rá.

2016. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 poiu ***** válasza:
94%
Szerintem ugorj neki. Ha másért nem, matematika. Olyan kevés a leszbikus, aki válogatós, partner nélkül marad.
2016. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!