Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmes lettem egy lányba....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy lányba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy új lány a sulinkba, kb 3 hónapja jött a sulinkba és azóta tetszik. Mikor meglátom gyorsan ver a szívem és boldog leszek. Mióta ittvan a sulinkba azóta nem tetszenek a Fiúk. és mikor egy terembe vagyunk akkor legszívesebben megcsokolnám. De nen merem neki elmondani mit érzek.

2015. nov. 21. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Szegény, ez azért gáz ;
2015. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Próbálj meg kapcsolatba lépni vele. Kezdetben persze baráti szinten, hogy megismerjétek egymást, jóban legyetek:) Aztán amúgy is majd meglátod, hogy milyen ember ő, és nem csak plátói-e ez az egész. Ha nem, és továbbra is tetszik, akkor meg puhatolózhatsz, hogy viszonyul ehhez a témához ;)
2015. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit csinálj, mit csinálj? Szexeljetek!
2015. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
menjetek el bulizni kettesben, itasd le és csókold meg, ha visszacsókol akkor ő is benne van;)
2015. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, légy kedves és figyelmes, ezt szeretik a lányok. Persze ne felületesen tedd ezt, hanem őszintén. Azért próbálj meg ne átesni a ló túloldalára.
2015. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért nekem van itt egy fura dolog ... mi az hogy "azóta nem tetszenek a fiúk" ? eddig meleg voltál vagy most mivan?
2015. nov. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!