Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmes vagyok egy lányba a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba a szüleim nem fogadják el mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba. Össze is jöttünk. Volt már kapcsolatom fiúval, voltam már fiúval, de ez teljesen más, ez sokkal jobb. Ilyet még nem éreztem. Nagyon szeretem a lányt.


Elmondtam a szüleimnek. Mamám nagyon rosszul reagált, ordított és sírt, majdnem meg is vert, nem tudja felfogni és feldolgozni hogy egy b**i k***a vagyok (az ő szavaival élve) és összejöttem egy b**i k***ával. Ki akart rakni itthonról. Mondta hogy döntenem kell vagy maradok és "normális leszek" vagy a k***at választom és megyek. Megértem.. vagyis nem, de tudom hogy nem könnyű neki mert másik világban nőtt fel de nem érti meg hogy ez megint egy másik világ.

Anya sem reagált túl jól, bár ő nem ordította le a fejem, voltak álmatlan éjszakái és tudom hogy azon töri magát, hogy mit rontott el. Mondta is, hogy nem érti mit rontott el. Próbáltam magyarázni hogy nem rontott el semmit erről nem tehetek, és hogy a szerelem és a család nálam egy szinten van de muszáj volt szakítanom a lánnyal. Anyukám és mamám nevelt fel. A lánnyal szakítanunk kellett, mert anya gyógyíthatatlan beteg és gyenge sokat segítek nem hagyhatom itt.

Anya mondta hogy ebbe nem egyezik bele, ez nem én vagyok. Meg hogy majd túlteszem magam rajta és találok fiút. Attól fél hogy ha sokáig együtt leszünk és utána szakítunk nem találok majd pasit (nem érzem magam leszbikusnak de most csak az a lány kell).

Félnek a szüleim. Hogy hogy reagálnak rá az emberek. Elmondtam anyának h nem fogom lekapni a lányt nyilvánosan stb de semmi. Kis faluban élünk minket mindenki ismer, és mindenki "jónak" ismer. Jó tanuló voltam soha nem volt velem baj.... Félnek anyáék hogy mit gondolnak a rokonok, stb...

Nem tudom, mihez kezdjek. Ha legalább anya el tudná fogadni- vagy nem is inkább elfogadni, csak ne szóljon bele, mert ez az én életem és azzal a lánnyal boldog lennék. ha mégse jönne össze akkor találnék mást. Mit mondjak még anyának? Mindig azzal jön hogy félt.... nem tudok már semmit.


19/L


2016. jan. 22. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Vedd meg neki ezt a könyvet

Fischer Eszter: Meleg a gyerekem?!

És egy filmet ajánlok megnézésre:

Imák Bobbyért

2016. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Kénytelenek lesznek elfogadni,hogy nem tudnak ezen változtatni,neked a lányok (is) tetszenek.

Békülj ki a barátnőddel,szereted őt,ne foglalkozz azzal hogy mit mondanak. Talán ha megismernék és látnák,hogy nem rossz ember,akkor könyebben elfogadnák.

2016. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Az a gond, hogy mi erre nem nagyon tudunk neked tanácsot adni :(

A legtöbb ilyen szülő sose fogadja el, hogy a gyereke meleg és mellettük ki sem fogsz tudni teljesedni, úgy fogod érezni, hogy fojtogatnak.


Itt mindig csak a környezetváltás (elköltözés) segít.


Viszont említetted, hogy édesanyádat nem hagyhatnád ott, akkor tűrsz és vagy titokban találkozgatsz a lánnyal (ami hosszútávon szintén tönkre teszi a kapcsolatotok), vagy megválsz tőle és talán újra összejöttök, ha elköltözöl, vagy esetleg találsz egy másik lányt (vagy akár fiút).

Sajnos az élet ilyen.


Megjegyzem, engem is megnyomorítottak lelkileg a szüleim és már soha meg sem említem nekik, ha szeretek egy lányt. Teljes titoktartás és várom, hogy elköltözhessek.

2016. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2016. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Költözz fel Pestre és kezdj új életet, ha nem akaró érzelmi nyomorékként végezni. A családod sose fog téged elfogadni. Ez biztos!


Itt Pesten sok a lehetőség mind továbbtanulás, mind munka, mind Párkapcsolat terén. Mehetsz kollégiumba.


Ne védd a családodat. Homofób senki az összes.


Ha teljes életet akarsz leélni akkor távolságot kell Velük tartanod.



25F bi

2016. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Megertem a mamadat en kitagadnam a lanyomat,ha hasonloval allitana elem!

Sajnalom anyudat...

2016. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Előttem lévő: Akkor úgy gondolom, neked egyáltalán értelme se lenne gyereket vállalnod. Ugyan inála nincs "vissza a feladóhoz", vagy "Hopp, ő ilyen lett, mégse kell!". Te hoztad a világra, vagy ha férfi vagy, a te segítségeddel került ebbe a világba és bizonyos értelemben örökké felelős leszel érte. Én akárhogy is, de képtelen lennék a saját tulajdon gyermekemet kirakni otthonról, ha magától elmegy, mert késznek érzi magát, arra áldásom.


De tény. Ez a te, egyedül a te magánéleted, és hosszú távon ez komoly károkat tud neked okozni. Nem feltétlen csak a szerelmi életedben, mert ez azt jelenti, hogy lelkiekben nagyon függesz ettől a két személytől MINDEN témában.

Az életedet saját magadért éld, ne pedig a szüleidért. :) Ha ehhez az is kell, hogy elszakadj tőlük, hidd el, tényleg jót fog tenni egy kis levegő. Még ha nem is sok, 1-1 hét, esetleg 1-1 hónap máshol, valami alkalmi állással próbaként. Ha továbbra is hagyod, hogy 18 után beleszóljanak ezekbe a dolgaidba, sohase fognak leszállni rólad és 30 évesen is ott tartasz majd, hogy ők választanak neked férjet.


Csak ügyesen! :) Legyél boldog!

2016. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Az utolsónak nagyon igaza van.

A te életed, éld boldogan, ne azzal törődj, hogy mások mit gondolnak.

2016. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

7!

Mindenkinek van velemnye nekem is neked is!

Nem tudom mit vagy ezen kiakadva ezt a dolgot meg a biblia is eliteli!

Ezek szerint te szembefordulsz a vallassal?

2016. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

#9 ne gyere már a bibliával

Az csak egy mesekönyv. Amiben az állatok beszélnek és egy szűznek gyereke lesz.

2016. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!