Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmes vagyok egy lányba a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba a szüleim nem fogadják el mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba. Össze is jöttünk. Volt már kapcsolatom fiúval, voltam már fiúval, de ez teljesen más, ez sokkal jobb. Ilyet még nem éreztem. Nagyon szeretem a lányt.


Elmondtam a szüleimnek. Mamám nagyon rosszul reagált, ordított és sírt, majdnem meg is vert, nem tudja felfogni és feldolgozni hogy egy b**i k***a vagyok (az ő szavaival élve) és összejöttem egy b**i k***ával. Ki akart rakni itthonról. Mondta hogy döntenem kell vagy maradok és "normális leszek" vagy a k***at választom és megyek. Megértem.. vagyis nem, de tudom hogy nem könnyű neki mert másik világban nőtt fel de nem érti meg hogy ez megint egy másik világ.

Anya sem reagált túl jól, bár ő nem ordította le a fejem, voltak álmatlan éjszakái és tudom hogy azon töri magát, hogy mit rontott el. Mondta is, hogy nem érti mit rontott el. Próbáltam magyarázni hogy nem rontott el semmit erről nem tehetek, és hogy a szerelem és a család nálam egy szinten van de muszáj volt szakítanom a lánnyal. Anyukám és mamám nevelt fel. A lánnyal szakítanunk kellett, mert anya gyógyíthatatlan beteg és gyenge sokat segítek nem hagyhatom itt.

Anya mondta hogy ebbe nem egyezik bele, ez nem én vagyok. Meg hogy majd túlteszem magam rajta és találok fiút. Attól fél hogy ha sokáig együtt leszünk és utána szakítunk nem találok majd pasit (nem érzem magam leszbikusnak de most csak az a lány kell).

Félnek a szüleim. Hogy hogy reagálnak rá az emberek. Elmondtam anyának h nem fogom lekapni a lányt nyilvánosan stb de semmi. Kis faluban élünk minket mindenki ismer, és mindenki "jónak" ismer. Jó tanuló voltam soha nem volt velem baj.... Félnek anyáék hogy mit gondolnak a rokonok, stb...

Nem tudom, mihez kezdjek. Ha legalább anya el tudná fogadni- vagy nem is inkább elfogadni, csak ne szóljon bele, mert ez az én életem és azzal a lánnyal boldog lennék. ha mégse jönne össze akkor találnék mást. Mit mondjak még anyának? Mindig azzal jön hogy félt.... nem tudok már semmit.


19/L


2016. jan. 22. 16:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Na már megint komolyan a Biblia téma?

Ha tudnád te hány dolgot követtél el, ami ott bűnnek van megnevezve és igen, ebben így ismeretlenül is fogadni mernék, úgyhogy akadjatok le a "homoszexualitás bűn" szövegről, mert nincs olyan ember, aki aszerint a hülye könyv szerint ne vétkezett volna már és ne akarná újra megtenni.

2016. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen biztos vetkeztunk,de vetkek kozott is van ami sulyos es van ami kevesbe!
2016. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A családod soha de soha nem fog elfogadni. Ha szereted a lányt de fiúval is voltál akkor biszexuális vagy. De ha ennyire belé szerettél ne hagyd elveszni őt hiszen mindenki tudja az első szerelem a legjobb eés azért is mert csak egy nő tudja mi kell a másik nőnek. Hidd el sokszor a hereto nők is lefekszenek leszbikussal tudom mert velem is megtörtént nem egyszer. Az a lényeg hogy ne hagyd senkiért elveszni a szerelmedet mert mindenki azért kerül az életedbe hogy boldoggá tegyen esetleg megtanítson valami leckére. Én ugyan így vagyok mint te.
2016. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A te életed, magadnak kell eldönteni. Az rendben van, hogy szereted anyukádat és a mamádat, de ők nem mondhatják meg neked mi a jó. Nem is tudják, hisz nem tudnak a te fejeddel gondolkodni.

Ezek a kirohanások amúgy sajnos eléggé jellemzőek a 40-50 éve szocializálódott embereken. Számukra a homoszexualitást egy deviáns, beteges magatartás, egy szinten kezelik a droggal, prostitúcióval és a kicsapongó, dorbézoló életmóddal.

Ismertem egy meleg lányt a főiskolán, miután elmondta odahaza (faluról származott), hogy barátnője van, egyszerűen kidobta az apja. Hétvégékre is mindig a koliban maradt.

Én a helyedben megpróbálnék velük maradni, ugyanakkor kiállni a nézeteimért. A lányt ugyancsak visszahívnám magamhoz és a tudtukon kívül találkoznék vele.

Ha mégis tennék a megjegyzéseket és azt látnám, hogy "gyógyítani" akarnak, akkor nem maradna más, lelépnék.

2016. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 poiu ***** válasza:
19 éves vagy? Tanulj. Próbálj kolit szerezni, menj nagyvárosba, mindenképpen menj el otthonról. Dre tényleg tanulnod kellene, főiskola vagy egyetem.
2016. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!