Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 18 év körüli, jóvágású,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év körüli, jóvágású, sportosabb alkatú biszex/meleg fiúktól kérdezném (ha vannak itt), hogy lehetne-e esélyem erre, vagy ez a hajó már elúszott?

Figyelt kérdés

Szóval: igényes, nem ronda férfi vagyok, idén leszek 30 éves. Régóta van bennem késztetés, hogy egy - vagy több :) -, a lenti képeken látható srácokhoz nagyon hasonló kinézetű fiú szép bőrű, szőrtelen vagy alig szőrös felsőtestét finoman végigsmacizzam, simogassam, majd kézzel (esetleg szájjal, ha nagyon tetszene a szerszáma) elélveztessem. Eddig mindig elnyomtam magamban ezt a "ferde" hajlamot, de most elhatároztam, hogy ha lenne olyan srác, akivel kölcsönösen bejönnénk egymásnak, akkor kényeztetném, még mielőtt túl idős leszek (könnyen lehet, hogy már most is az vagyok) ennek a korosztálynak - nem tehetek róla, a srácok közül csak az ilyen fiatalok jönnek be, akik még nem férfias arcúak. Az ilyen fiútest esztétikuma mellett az a kíváncsiság hajt még erre, hogy láthatóan/hallhatóan élvezetes lenne-e a srácnak, amit csinálok. :)


Moderátorok figyelmébe: a képeken Jakob Bertelsen, Alfred Kovač és James Mulvihill modellek, valamint Cameron Dallas énekes/filmszínész/vlogger láthatók.


[link]

[link]


[link]

[link]


[link]

[link]


[link]

[link]


2016. febr. 21. 13:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%

apakomplexusos srác mászik rá.



ez sem egészséges kapcsolati viszony.most őszintén, ahol az egyik pasinak el kell játszani az apuka figurát a másiknak az hol egyenrangú és fejlődőképes!?

2016. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Kedves pardes senki nem mondta, hogy fejlődőképes.


Amúgy meg alkalmi és visszatérő szeretőkről írtam leginkább.


Amúgy meg sok hetero működő kapcsolatban is meg van, az apa, vagy anyakpelexus.


Nagy bátyám idéz egy régi sorozatból mindig: "Hogy hová fejlődik a kapcsolatunk? A Holdig?" ;)


Ismerem a mondást ami nem fejlődik az hanyatlik, de van egy másik is ápolni kell egy kapcsolatot.

2016. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Kettő van aki nem egy kapcsolatban, hanem a kortárs haverokkal és baráti körrel akar megöregedni.


p.s.: Efebofil nagybátyám kb. 28 éves koráig meg apakomplexusos volt. Nem tartották el, vagy szponzorálták, de volt hogy egyetemi évei alatt - miközben családon belüli munkahelyen dolgozott - lakott együtt egy 38-41 éve közti fiatalos pasival.

2016. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
barátom 29 és nem egy izompacsirta mégis nagyon jó vele . Én 20 leszek szval van esélyed ne add fel
2016. márc. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!