Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 18 év körüli, jóvágású,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év körüli, jóvágású, sportosabb alkatú biszex/meleg fiúktól kérdezném (ha vannak itt), hogy lehetne-e esélyem erre, vagy ez a hajó már elúszott?

Figyelt kérdés

Szóval: igényes, nem ronda férfi vagyok, idén leszek 30 éves. Régóta van bennem késztetés, hogy egy - vagy több :) -, a lenti képeken látható srácokhoz nagyon hasonló kinézetű fiú szép bőrű, szőrtelen vagy alig szőrös felsőtestét finoman végigsmacizzam, simogassam, majd kézzel (esetleg szájjal, ha nagyon tetszene a szerszáma) elélveztessem. Eddig mindig elnyomtam magamban ezt a "ferde" hajlamot, de most elhatároztam, hogy ha lenne olyan srác, akivel kölcsönösen bejönnénk egymásnak, akkor kényeztetném, még mielőtt túl idős leszek (könnyen lehet, hogy már most is az vagyok) ennek a korosztálynak - nem tehetek róla, a srácok közül csak az ilyen fiatalok jönnek be, akik még nem férfias arcúak. Az ilyen fiútest esztétikuma mellett az a kíváncsiság hajt még erre, hogy láthatóan/hallhatóan élvezetes lenne-e a srácnak, amit csinálok. :)


Moderátorok figyelmébe: a képeken Jakob Bertelsen, Alfred Kovač és James Mulvihill modellek, valamint Cameron Dallas énekes/filmszínész/vlogger láthatók.


[link]

[link]


[link]

[link]


[link]

[link]


[link]

[link]


2016. febr. 21. 13:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán találhatsz ennyi idősen is ilyen srácokat.
2016. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
A mai vilagban 30 évesen nagyon nagyon jól kell kinézned, hogy ilyen típusú fiúk meglegyenek.
2016. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A gond sajna az, hogy akik jól néznek ki nagyon el vannak maguktól szállva. :( Sajnos én normális, de helyes sráccal nem találkoztam még. Mármint helyessel igen, de kiderült, hogy nem normális. Persze azért szexeltünk egyet:D
2016. febr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom ha fizetnél érte, akkor simán.
2016. febr. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

fel kellene ébredned mert biliben lóg a fejed....

először azt kellene tisztáznod magadban,hogy TE MAGAD mennyire ütöd meg az a mércét amit el szeretnél érni.Kettő,van-e ehhez pénzed,hogy elérd,vagy megszerezz egy modell fiút.

2016. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

ilyen fiatalok jönnek be, akik még nem férfias arcúak.


úgy tűnik,látens pedó hajlamokkal is kűzdesz.semmi gond,sok meleg van így,lekűzdhető,már csak azért is,mert nyugatabbra rengeteg szuper jó harmincas,negyvenes pasi akad.szóval zárkózz fel!:)

2016. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Nem pedo valami másik -philia.


Amúgy sok ismerősöm bukik az idős vagy idősebb pasikra. Nálam a +/-2 nagyon max. 4 év játszik.

2016. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Efebofil vagyok. :)

[link]

2016. márc. 14. 15:44
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Nálam a +/-2 nagyon max. 4 év játszik.


nem is külső a kérdés,hanem a gondolkodás,élethez való viszony,tervek,célok,egy harmincas nem nagyon tud sokat kezdeni egy huszonévessel,mert akármennyire is értett máshol tart. ezt sok meleg nem látja,leragad a külsőnél.az mondjuk akad,hogy hogy kb húsz év korkülönbség van,de akkor az idősebb eltartja a fiatalabbat.de az már nem egy egyenlő kapcsolat.

2016. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 BiTOPro97 ***** válasza:
100%
Nagybátyám is efebofil, igaz sportol és férfias (még szőrös is), senkit nem tart el, vagy szponzorál és egy csomó ilyen apakomplexusos srác mászik rá.
2016. márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!