Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, adnátok esélyt egy olyan srácnak, aki egészen eddig melegnek hitte magát?

Figyelt kérdés
21 egy éves meleg(?) srác vagyok, Több pasim is volt, mind érzelmileg, mind szexuálisan elégedett voltam az eddigi kapcsolataimmal, és nem merült fel bennem a gondolat, hogy lánnyal legyek. Az utóbbi időben azonban néha azon kapom magam, hogy megfordulok a lányok után is, és nemrég már szexuális jellegű fantáziám is volt nővel. Lehetséges, hogy valójában biszexuális vagyok? Ha igen, vajon az eddigi kapcsolataim "ellenére" volna értelme megpróbálkoznom nőkkel is kapcsolat/szex terén?

2015. dec. 5. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
97%
Le a kalappal ha ez igaz...De így is maradjon akkor mar tesó :)
2015. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegul mi a szexualis iranyultsagod? 😀
2023. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!