Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tapasztalt fiúk, mi a dolga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt fiúk, mi a dolga egy passzív srácnak a szex közben? Mit jelent és miket csinál?

Figyelt kérdés
22/F

2015. aug. 14. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Előre kijelentem, nem vagyok meleg, nem vagyok tapasztalt.


A passzív szerepben a lányt imitáló egyén van.

Azaz őt rakják meg hátulról, neki kell orális örömökben részesíteni a másik felet. Lehet bármit, de neki kell a passzív szerepet vállalni, és akinek csinálja az az aktív.


Remélem eltudtam hinteni benned, a csajok iránti vonzalom magvait.

2015. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Hogy leszopja az aktív felet először, cserébe az aktív fel kinyalja.

Aztan a többi része rendes szex. Miden pózban más irányít

2015. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a passzívot szerintetek érdemes kipróbálni ? :)
2015. aug. 14. 22:35
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Ezek szerint még egyáltalán nem voltál pasival?

Én bi vagyok, és nagyon is ajánlom a passzív szerep kipróbálását :) Eleinte talán fájdalmas lesz, de egy figyelmes srác csodás örömökben részesíthet :)

2015. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

senki nem imitál semmit.


a heteró és a meleg szex két külön dolog, és bár egyes elemek hasonlónak tűnnek, de azt mondani hogy az egyik a másikat imitálja, kb olyan mintha azt mondanád, hogy a phad thai az a spagetti imitációja.


a passzív fél az aki átengedi a vezetést a partnerének. a szubmisszív szinonimája is bizonyos kontextusban.


gyakorlatban bár sokan így értelmezik, nem feltétlenül ő van "alul", és nem feltétlenül csak és kizárólag a partner igényeit szolgálja ki. eleve ugye nem csak anál létezik. általában az aktívok azok akik nagyon ragaszkodnak a szerepükhöz, passzívoknál sokkal nyitottabb a hozzáállás

2015. aug. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

De túl lett ez bonyolítva!

Aktív=ő dug

Passzív=őt dugják


Orálban, pettingben sokszor nincs aktív, vagy paszív kölcsönös szokott lenni.

2015. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nyári miklós ***** válasza:
100%
szerintem is nagyon jó a passzív szerep.aki jobban szeret adni mint kapni az próbálja ki a passzív szerepet.én is nagyon szeretem a passziv szerepet.de kipróbáltam az aktívat is,és az is jó,de maradok a passzív szerepnél.
2015. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a passzív meg az aktív szavak nem teljesen jó kifejezések. Mondjuk abban az esetben, ha az egyik fekszik, a másik pedig lovagol rajta, az általános szóhasználatban akkor is az lesz a "passzív", aki dolgozik és irányít végig, és az az "aktív", aki csak fekszik, és akár nem is csinál semmi mást ezen kívül. Hozzá kell tenni, hogy az angol "top" és "bottom" kifejezések sem a legszerencsésebbek, éppen a fenti példa mutatja megint. :D


Szóval arra akartam csak kilyukadni, hogy nem lehet megmondani, mit kell csinálnia egy passzívnak. Lehetsz úgy is passzív, hogy hagyod, hogy a pasid domináljon mindig, meg úgy is, hogy te kezdeményezel és irányítasz inkább. Attól függetlenül, hogy mindkettőnél természetesen ő van a te fenekedben végig. ;)

2015. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Átlagban a "női" szereppel azonosítják.

Leszopja a partnerét, ha szexről van szó akkor a szopás után őt dugják meg.

Az aktívak egy része dugás előtt kinyalja (de nem mind ilyen). Én bi passzív létemre azért szeretek nyalni is (mindkét nemnek), igaz ha engem nyal ki valaki az nagyon bejön.

2015. szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!