Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi dolga van egy látens melegnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi dolga van egy látens melegnek?

Figyelt kérdés

Mi van akkor ha sejtem, hogy meleg vagyok?

Hiába próbálom ki, nem jó.

Ellenben van Pesten egy shemale prosti, hát imádok vele szexelni.

Imádom nyalni a segglyukát meg szopni a farkát.

WTF?


2015. júl. 13. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valamiért van benned gátlás, ha pasival akarsz lenni. Keress egy párt, ahol a pasi biszexuális. Amíg a pasi dug téged, te ujjazhatod, nyalhatod a lányt, vagy ő szophat téged. Így lehet, jobban fel tudsz oldódni, ha van melletted egy lány is.


[link]

2015. júl. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bokorugró ***** válasza:
100%
Szerintem nem látens meleg vagy, csak szimplán meleg. A mai világban ez már elfogadott :)
2015. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló meglátásában nagy igazság van. Valószínű egy gátlás miatt nem megy úgy. Nem lehet hogy zavarna a tudat saját magaddal szemben, hogy meleg vagy, és ezért egy shemale prosti az akivel működik? Látványra nőt idéz, de mégis pasi így feloldódik az a gát, hogy te egy férfit kívánsz. Vagy, egyszerűen csak a nőies pasik jönnek be. Nem?

A gruppen, bi férfitagú párral jó kezdés lehet.

2015. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na állj.

Én nem vágyok arra, hogy valaki megdugjon.

Dugni imádom ezt a prostit meg nyalni meg szopni, de ennyi.

A férfiak nem vonzanak, szal még az sincs, hogy azt veszem észre, hoyg bámulok egy pasit vagy megnézem őket.

Csakis nőket.

2015. júl. 14. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!