Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek ha a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a legjobb barátnőm nagyon vonz?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok a legjobb barátnőm 17

Gyönyörű lány,és nagyon vonzó

Tegnap itt aludt nálam és együtt is fürdötünk

Szerintetek elmondjam neki hogy tetszik?

Félek hogy tönkre menne a barátságunk,10 éve vagyunk legjobb barátnők..:(


2015. okt. 11. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nézd... igazából nincs kockázatmentes és tökéletes megoldás. Annak is megvan az előnye ha elmondod neki (az ő reakciójától függetlenül) és annak is ha nem mondod el neki. Én a te helyedben elmondanám neki. Barátságok jönnek-mennek, de nyilván téged lehet megrázna a dolog ha emiatt eltávolodna tőled. Én abból indulok ki hogy semmi sem tart örökké. Ha nem ezért vagy azért, de amazért egyszer úgyis vége mindennek ebben a kegyetlen életben. Szóval pont ezért mondom neked azt hogy mondd el neki őszintén, de tapintatosan amit érzel!
2015. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Velem nem akarsz fürödni? Állítólag jó hát mosó vagyok.

19/f

Egyébként szerintem hülyeség ha két lány együtt fürdik. Férfiak is vannak ám, HE! Utálom a biszexeket. Nem lehet őket komolyan venni.

2015. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!