Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szoptátok már le a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoptátok már le a legjobb haverotokat?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 15:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Sanyi, 17

2015. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Ja
2015. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régen akkori legjobb haveromat igen. Most már nem merek úgy kezdeményezni, fogalmam sincs ki hajlik erre.. 20F/bi
2015. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Biszex vagyok, de a barátaim mind heterók és szexuálisan egyikhez sem vonzódom. Egy barátság nem szólhat ilyen szexualitásról, mert az már nem barátság. Hívd őket akkor szeretőnek, dugópartnernek, szexhavernak, de ne barátnak.

A barátaimmal majd minden témában tudok beszélgetni a világon tartósan és egész jól meg tudunk nyílni egymás előtt és tudunk segíteni egymáson. Egy barátság nem a szexről szól.


22/F

2015. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
de olyan előfordulhat,hogy megkívánjátok egymást nem?
2015. szept. 5. 16:20
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt még nem, de van olyan akivel azóta egész jóban vagyok.
2015. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

6os. Mi a jó francot keresel itt, ha hánysz a melegektöl?


A kérdésre. Nem, nem csináltam ilyet, de engem már akartak.

31F hetero

2015. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%
Nincs bajom a melegekkel, csak ezek a legjobb haverokra nyomulások olyan furák, válasszátok má el a barátságot a szextől. S most különbenis emiatt el kellett képzelnem, hogy milyen lenne leszopni a legjobb haveromat...pfujj hányok
2015. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Úristen soha :D 14 éve vagyunk legjobb barátok és 17 évesen volt egy közös hokink, meg egyszer közösen dugtunk meg egy csajt. De hozzá soha nem értem. Gondolatban sem... Mert az szerintem tényleg gusztustalan... Mintha a bátjámat elégiteném ki... Pfujj
2015. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha volna egy sovány, fiatal legjobb haverom, azt szívesen leszopnám és amit ad, le is nyelném.
2015. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!