Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ugyanolyan a szerelem, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanolyan a szerelem, a romantikus vonzódás egy nő és egy férfi felé egy embertől?

Figyelt kérdés
Vegyünk egy biszex embert, aki a Kinsey-skála közepén van(jó lenne, ha valaki ilyesmi válaszolna). Az a szerelem, amit egy nő iránt érez, ugyanolyan, mint amit egy férfi iránt? Ugyanolyan az érzés "lefolyása"?
2015. szept. 16. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ugyanaz, maximum a megélése lesz más annyiban, hogy sok különbség van általában a nők és férfiak között. :)
2015. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ugyanolyan rajongással szerettem a volt barátnőmet, mint most a pasimat, sőt talán a tapasztalatok végett, de a srácot már jobban.

ugyanakkor hozzákell/ett szoknom, hogy más egy kapcsolat egy férfival, nyilvánosság előtt mint két havernak kell látszódnotok. kevesebbszer tudtok igazán kettesben lenni, főleg ha nem egyedül éltek. nem biztos hogy kimondja az érzéseit annyiszor mint egy nő stb.


én legalábbis ezt tapasztalom

2015. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen ugyan olyan. En szarabb helyzetben vagyok mert egyszerre érzem ezt egy fiú és egy lány iránt



25/F

2015. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

lemaradt 24/bi srác

2-es voltam

2015. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!