Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Én akkor most bi vagyok? Vagy mi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én akkor most bi vagyok? Vagy mi?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul állok kapcsolatügyben és most kezdem látni hogy miért: nem tudom hogy melyik nem vonz inkább :S

Vonzanak a pasik is de a róluk szóló fantáziám nem olyan részletes, mint mikor lányokról szól, akkor vad, forró és élvezetes az egész ,dominánsabb is lehetek benne.

Ami a rosszabb az a napközbeni életem: a fiúkkal mindig félénk vagyok, visszahúzódó és kicsit olyan "fiúsan" beszélek velük, a nőkkel viszont jól megvagyok...

Behatárolni nem tudom magam, mert nem volt még kapcsolatom, egyszer csókolóztam egy sráccal egy buliban, de az nem számít.

Legvégül úgy is pasival fogok összejönni (legalábbis a józan eszem úgy diktálja hogy így kell lennie) de félek hogy nem leszek úgy teljesen boldog... vagy hogy a szex jó lesz-e.

Szerintetek ha lesz egy kapcsolatom ahol levezethetem a hormonjaimat akkor elfelejtem h le akartam feküdni lánnyal is? Tuti hogy a családom és az egész környezetem kiutálna a világból is ha megtudnák hogy ilyen gondolataim vannak...

Azt se tudom hogy hogyan és kivel ismerkedjek? :S



2013. dec. 2. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Dobj fel egy érmet és amelyiknek jobban szurkolsz azt akarod... Mások meg ne érdekeljenek
2013. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

Ezt most nem bántásból mondom, hanem halál komolyan, egy ismerősömnél gyönyörűen bejött: le kéne feküdnöd egy sráccal. Halálkomolyan mondom, az ismerősöm is kb. ugyanígy érzett, végül úgy döntött hogy hátha a szex megmutatja hogy mit is csináljon. Ezért aztán lefeküdt egy sráccal aki úgy-ahogy a barátja volt, azóta pedig ugyanolyan heteró mint akárki.

Ha gondolod, magamra vállalom a segítő szerepét ;)

2013. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell próbálni fiúval is és lánnyal is, ha lesz rá lehetőséged. Ezután vond le a konklúziót, hogy kivel volt élvezetesebb. A vágyak nem igazán szoktak elmúlni, maximum egy ideig (ha mondjuk nagyon beleszeretsz egy pasiba, nem kizárt, hogy amíg tart a szerelem, addig nem ezen fogsz kattogni, de a szerelem elmúlik), de később újra előtörnek majd. A családodnak és a környezetednek gyakorlatilag semmi köze a te szexuális életedhez/pláne a gondolataidhoz. Azt hiszem befo.. meglepődnél, ha néha beleolvashatnál egy-egy ismerősöd gondolataiba. :) Az persze más tészta, ha kapcsolatot akarsz egy veled azonos neművel, de te először csak próbáld behatárolni a szexuális orientációdat. Egyébként, amikor maszturbálsz, melyik a jobb, ha lányról fantáziálsz vagy, ha pasiról? Orgazmusod mindkét "fajtánál" van?
2013. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
ja a feküdj le valakivel, az jó tanács. csak arra vigyázz,h nem minden csaj élvezi az elsőt. szóval ha nem jön be annyira, attól még lehetsz hetero
2013. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
szerintem szexelj pasival is meg csajjal is..én most pl arra hajtok, hogy találjak egy csajt, akivel szexelhetek :D Lány vagyok :D
2013. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jöjj össze pasival, és meglátod. Hány éves vagy?
2013. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

23


Nincs igazán olyan hogy kire izgulok fel jobban, mindig ilyen kis történeteket képzelek el :D De lényegében a pasik mindig más nőkkel vannak a fantáziámban, ha épp lány jut eszembe akkor abban én is benne vagyok...és valahogy tetszik hogy abban én irányítok.

Ilyen érzésekkel nem lesz kellemetlen az első alkalom egy pasival? Vagy akkor majd úgy is elragad a pillanat és vágyni fogok rá meg minden?

2013. dec. 2. 21:10
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ismerkedj azzal akivel jól esik...aki tetszik..lánnyal is, fiúval is és majd kiderül...
2013. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ezt mi nem tudhatjuk...lehet hogy kellemetlen lesz, sőt valószínű amíg ilyen gátlásos vagy meg szűz is gondolom. de mindkét nemet "kipróbálod" akkor tudni fogod, hogy lányt vagy fiút szeretnél jobban. az is lehet hogy fel fogsz oldódni és nem fogsz közben nőre gondolni ha annyira fog tetszeni a fiú. de ha lelkis fajta vagy akkor lehet több időbe fog telni mire boldog leszel egy emberrel, mert előbb magadban kell rendet tenned.
2013. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Na,na csak óvatosan,mert lehet valójában csak önmagaddal szeretkezel a képzeleteidben.Valójában lehet azért képzeled el egy másik nőt és férfit szeretkezés közben,mert te félsz a férfiaktól.

Egy nővel pedig biztonságosnak érzed a dolgot és közvetlenek,ahol te irányíthatsz,mert ismered a nőket.Félsz kitárulkozni egy férfi előtt átadni magadat neki,feloldódni.

2013. dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!