Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Én akkor most bi vagyok? Vagy mi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én akkor most bi vagyok? Vagy mi?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul állok kapcsolatügyben és most kezdem látni hogy miért: nem tudom hogy melyik nem vonz inkább :S

Vonzanak a pasik is de a róluk szóló fantáziám nem olyan részletes, mint mikor lányokról szól, akkor vad, forró és élvezetes az egész ,dominánsabb is lehetek benne.

Ami a rosszabb az a napközbeni életem: a fiúkkal mindig félénk vagyok, visszahúzódó és kicsit olyan "fiúsan" beszélek velük, a nőkkel viszont jól megvagyok...

Behatárolni nem tudom magam, mert nem volt még kapcsolatom, egyszer csókolóztam egy sráccal egy buliban, de az nem számít.

Legvégül úgy is pasival fogok összejönni (legalábbis a józan eszem úgy diktálja hogy így kell lennie) de félek hogy nem leszek úgy teljesen boldog... vagy hogy a szex jó lesz-e.

Szerintetek ha lesz egy kapcsolatom ahol levezethetem a hormonjaimat akkor elfelejtem h le akartam feküdni lánnyal is? Tuti hogy a családom és az egész környezetem kiutálna a világból is ha megtudnák hogy ilyen gondolataim vannak...

Azt se tudom hogy hogyan és kivel ismerkedjek? :S



2013. dec. 2. 18:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezen sokat törni magad. Csináld amire vágysz. Próbáld ki, amelyik érdekel, aztán az élet majd hozza a többit.
2013. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

Szóval egy kicsit érzelmileg össze van zavarodva,akkor azonnal mehet a homoszexualitás?

Érzelmeink nagy része nagyon bizarr módon törhet a felszínre!

2013. dec. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 hosszúhajú ***** válasza:
100%

Voltál már szerelmes?

vessetek rám követ, hogy ódivatú vagyok, de szerintem azzal feküdj le, akit majd megszeretsz. ugyanis más a szex érzelemmel és érzelem nélkül. a szexuális orientációba az érzelmek is nyilván bejátszanak, egész más élményed lehet, ha olyannal fekszel le ( férfi vagy nő ) aki iránt semmit sem érzel, mit akit szeretsz. hiába fekszel le egy férfivel, és vonsz le következtetéseket, ha egyszer csak beleszeretsz egy nőbe.

2014. jan. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 hosszúhajú ***** válasza:
100%
meg azért sem javaslom, hogy csakúgy lefeküdj egy pasival, mert ha rosszul sül el, esetleg olyan következtetéseket vonsz majd le, hogy "na én akkor leszbikus vagyok", - és pont ezáltal viszed majd magad tévútra. Pedig egy szerelmes szex egész más benyomást tehetne rád.
2014. jan. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!