Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés amikor először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés amikor először sz0pnak le? Meddig birtátok srácok 19/F

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két percet kb!De lány volt!
2015. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jo.


Amig el nem mentem, utana mar nem volt erdekes.

2015. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem elsőre fura volt nagyon el se mentem
2015. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátom elsője kb. fél perc

(hetero)

2015. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mentem el elsőre, de aztán nagyon szuper volt az összes alkalom
2015. júl. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bokorugró ***** válasza:
87%
Soha nem mentem még el szopástól, lehet, hogy csak kicsi volt a csajok szája... Lehet technika függő is, de mindenesetre jó érzés! 25/F
2015. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én is kíváncsi lennék rá :) 20/F
2015. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
KB fel percig, nagyon jó volt 16f
2015. júl. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Max. 2 perc, pedig lany volt es en nem vonzodok a noi nemhez.
2015. júl. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Fiatal voltam ès együtt feküdtünk màr nem voltam szűz de mèg ebben nem volt rèszem csak hallottam itt ott jókat... Beszélgettünk néztük a tèvet ez kint volt Ausztriában es egy osztrák lány volt es simogattam hogy felizgassam jobban ami ment is ès a hasára tette a fejet hallgatta hogy dobog a szívem. Meg mondtam is hogy forduljon màs irányba mert nem látom a tevét erre kezdett le csúszni es elkezdte simogatni a farkamat amire persze bekemènyedett annyira hogy fel allt ès azt láttam egy felfelè meredő hímvesszőt nem a televíziót erre elkezdte húzódni a cerkàval persze jo volt aztan se szo se beszed lecsúszott ès adott egy puszit rà...jujuj mondtam erre lassan elkezdte a makkom alatti fitymàdat nyalogatni ......hàt kèrem az ott akkor minden volt ott helyben azt hittem elájulok úgy azóta senki nem csinálta pedig Règen volt a 80 as èvek elejèn. Aztan lassan húzkodta ès elkezdte szopni de iszonyatos erzèkkel làgyan finoman .....egy kicsit zavarban voltam mondom mèg ilyen èlmènyem nem volt soha...de közben iszonyatos jo volt aminek az eredménye hogy nem sokkal utánna valami eszmèlettlen hatalmasságai èlveztem ès lévén fiatal taknyos voltam bődületes mennyisèget lőttem ki es azt csak húzta ès húzta ès nyelte ès hallottam ahogy legargalizàlja....kèrem akkoràt èlveztem amit addig soha....persze kicsit idősebb volt talán kèt èvvel a lány ès ezekből tudtam hogy kèrem ez tudja mit szeret a férfi meg ausztriàban is . Egyszónak is száz a vege nagyon össze szoktunk minden hétvégén jött Budapestre ha nem jött en mentem ki Bècsbe olyan csodákra vezetett be amikben addig nem volt dolgom ami tartott kozel egy èvig mint az inga járat en mentem ő jött kell ettünk egymásnak neki èn mert úgy irànyitott ahogy neki jo volt en meg az èlet iskoláját jártam......aztan en összejöttem egy pesti csajjal az jo volt mert kéznél volt es igy elkopott az osztrák csaj pedig jött mindig d en mar untam mindig kimenni csak 3 óra volt mer akkor meg nem volt autó pâjan valo sietèy aztan el laposodott ès nem kerestem pedig ő keresett de en hanyagolják mert találtam helyi csajt akinèl tudtam kamatozni amit az osztrák csajtolaki tanultam... Azóta is szép emlék maradt meg ès amit tett azt azóta senki sem közelítette meg sajnos ! Rég volt szép volt, azóta sokat voltam becsben de biztos férjhez ment a nagy tudasàval nem mertem ujra keresni elvégre en hajtottam el pedig ki tudja ....
2015. nov. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!