Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, milyen érzés amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés amikor hátulról behetolnak?

Figyelt kérdés
anális
2015. máj. 27. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz.
2015. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki
2015. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
aki szereti popsiba, annak jó :)
2015. máj. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a biszex kategóriába írtad,gondolom egy biszex/meleg srác vagy,aki ki szeretné a jövőben próbálni.


Sajna (vagy nem sajna),de a férfiak és a nők anális területen is különböznek.lásd,nekünk nincs prosztatánk.szóval ne alapozz arra,hogy a lányoknak milyen,mert neked nem olyan lesz.lehet az egészen jótól a borzalmasig bármilyen,ez már a partnered figyelmességétől is függ,mindenesetre sok szerencsét hozzá,és csak óvatosan!gumi + sikosító!!!


20/L

2015. máj. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező. Ez a legtöbb lánynak tabu téma. Ez nekik ilyen férfi perverzitás. Örülj ha van aki leszop mert legtöbbjének az sem jön be. Nyalást azért elvárják. Mindent ők akarnak meghatározni. Mikor, hol, hogyan. Férfiként nem sok a beleszólás. Ha te valamit nem jól csinálsz akkor nagyon gyorsan megkapod a magadét vagy nem kellesz. De hát ha egy nő nem tudja hogyan is jó egy férfinak és te ezt szóvá teszed akkor nagyon gyorsan mocskos perverz férfi leszel. Én hetero vagyok. Nagyon szeretem ha a prosztatámat is izgatom. Nagyon keresek egy nőt aki análisan is kedveli. Már jó régen keresem. Mert azt a pár nő aki velem volt és a farok rángatást nagy tudásnak gondolta az együttlét során. Az hogy én mit szeretnék az egy nőt sem érdekelte. Volt már itt sok ilyen kérdés. Komoly háborút indított el a nők részéről mert a férfiaknak ez miért lehet jó. Inkább adj fel hirdetést, hogy análisan szeretnél nővel lenni. Bár szerintem nem nagyon fognak rá írni. Én csak tudom, én már megtettem. Férfiként ebben a világban meg se említsd egy nőnek, hogy nagyon mit szeretnél. A nők úgy gondolják, hogy tudják mi a férfiaknak jó. Ha meg ez még sem így van akkor meg befoghatjuk a pofánkat mert megkapod, hogy örülj, hogy egyáltalán hozzád érnek. Sok nőtől megfogod kapni, hogy mocsok perverz vagy!!
2015. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez ennyire nem sarkított mint az utolsó írja. Jó persze, ő más perspektívából jön, úgyhogy nem törnék pálcát fölötte.

Kérdező a válaszom az lenne, hogy jó ha jól csinálják. Mondjuk abban a csapatban ahol én játszom, a cucc mérete soha nem volt problémás, mert ha nem jó, akkor veszünk másikat. Meg egyébként is, nem centikről szól a dolog.

Az idegvégződések meg nőknél is vannak, és a csikló két szára hátra megy azért rendesen, szóval azt mondanám hogy aki keres, az talál.


25/L,L

2015. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Imádom :3
2015. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem fájdalmas.
2015. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!