Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Felnyomott mar valaki uvegpoharat maganak? Olyanra gongolok, aminek tomor az alja, es formazott (vekony-vastag reszek valtakoznak). Milyen erzes volt? Lehutottetek/felmelegitettetek elotte a poharat?




















én csak borospalackot (nem azt a nagy, 0,75öset hanem vannak kisebb, fél literes palackok, na olyat) de az ánuszomba. kíváncsiság miatt jó volt, hogy na ezt is megtettem de amúgy nem egy király érzés.
42/L





Én már próbáltam egy vastag üvegből készült pohárral és mielőtt bármit tettem volna vele, gondosan leellenőriztem hogy sértetlen-e.
Felvettem a masztit és tetszett hogy be lehetett látni a puncimba közben.
De én már csak ilyen perverz vagyok:D










A helyedben semmilyen törékeny, sérülésveszéllyel járó dolgot nem használnék ilyen célra.
Elsősorban a sérülés kockázata miatt (mint arra már sokadikként hívom fel a figyelmedet), másrészt ha netalán emiatt szorulnál orvosi ellátásra, az szerintem nem csak fájdalmas, hanem roppant kínos is tudna lenni számodra.





Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!