Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszex srácokat miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszex srácokat miért nem bírja sok meleg fiú?

Figyelt kérdés
Páran már azért mondtak nemet mert bi vok...Nem értem az okát.

2015. jún. 28. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Mert attól hogy melegek még nem toleránsabbak mint mások.

Amúgy meg némi alapja tényleg van. A biszexek nagyobb része csak szexet akar egy sráctól. Sokszor van csajuk és mellette néha elmennek srácokkal is szexelni. Tehát ha egy meleg egy bi vel ismerkedik akkor sokszor eleve ki van zárva hogy abból valamikor több is alakuljon. Ezért inkább bele sem megy a meleg srác.

2015. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még nem találtam meg a barátom, és neten "haverkodtam", elég sok biszexszel ismerkedtem meg.. Volt köztük nős, barátnőáltalfrissendobott, sima egyedülálló... De annyi közös volt bennük, hogy hosszú távon, élettársi kapcsolatot, érzelmi kötődést csak nőkkel tudtak elképzelni, ergo én (illetve bármilyen más fiú) csak egy (vagy több) dugásra kellene nekik. Persze ezek a dolgok csak később derültek ki, mikor már a bizalmamba férkőztek.:D Az enyémet csak képletesen kaphatták be, de szerintem elég sok meleg srácot kihasználnak aztán eldobják őket, mint a gcis zsepit. Nem bízom bennük, mert fiúkkal szemben pszichopaták. Csak a szexen jár az eszük és néha annyira beleélik magukat a nemi elképzeléseikről és tapasztalataikról való beszámolásba, hogy az már állatias.
2015. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ftf1983 ***** válasza:
100%
Ha szexről van szó, akkor biszex bármikor jöhet. Szexben sok szempontból problémamentesebbek, de van igazság abban, hogy STD-k szempontjából kockázatosabbak, mint a melegek. Párkapcsolatra csak azok a bik jók, akik igazából melegek, csak nekik könnyebb, hogy binek mondják magukat.
2015. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

mert nem bíznak bennük.


és ha mégis akkor "át akarják nevelni" őket meleggé.


deigazából szerintem,a bik is biket keresnek.én legalábbis.

2015. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!