Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem találni sehol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találni sehol megbízható meleg vagy biszex srácokat?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak link 2-3 tali után eltűnő srácokat találok. Csak egy olyan srácot keresek aki akár naponta benne lenne szexben. Tényleg minden passzív fiú hamar megunja az állandó partnert?

2013. aug. 16. 13:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Bi vagyok, de csajokat nehezebb szexre felszedni. Aki csajozik tudja jól, hogy mind el kezd ragaszkodni a szex után.... Az nekem nem fér bele. Srácokat 1 alkalomra mindig lehet találni ha van lakás főleg. De jó lenne ÁLLANDÓ srácot. Mind azt mondja azt keres de mégis eltűnnek:(
2013. aug. 16. 13:29
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy nem érzed az ellentmondást magadban?

Csajjal nem, mert ragaszkodnak és nem elég nekik egy szex.

Srácok meg lelépnek egy-két alkalom után és rinyálsz...

Neked semmi se jó?

2013. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
NEM! Mivel sráccal se KAPCSOLATOT akarok, hanem csak egy állandó partnert, hogy ne kelljen a kereséssel bíbelődni.
2013. aug. 16. 13:49
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

nincs magyarázat. :(

én se vagyok képes egy állandó, titkos, fiatalabb uni fiút találni.

mind linkeskedik, meg ilyenek.

2013. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kiki011 ***** válasza:
76%
rosszul csináljátok....eldugottabb faluhelyeken kell nyitott szemmel járni ha ott felszedsz egy igazi kis cukkancs tinigyereket az megmarad melletted örökre (legalábbis velem így volt)
2013. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel általában az emberek - akár melegek, akár nem - vagy alkalmi kapcsolatra vágynak, vagy egy tartós párkapcsolatra. Olyan, hogy évekig legyetek együtt, de csak szex, és semmi érzelem, az nem szokott működni. Ha az ember csak szexet keres, az általában csak 1-2 alkalomra szól. Ha meg hosszabb időre keres partnert, akkor általában már kapcsolatot akar.
2013. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Cukkancs tinigyereket. :D Ezen meghaltam!


Talán mert a legtöbb nem állandó partnert keres...

2013. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki megbízható és dél-dunántúli, az írjon nekem, hátha megtetszik! ;)
2013. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!