Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi és meleg fiúk! Megbízható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi és meleg fiúk! Megbízható partnert találtatok már?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy titkos havert akivel lehetne szexelni, de csak link és kamus emberekbe botlom:( Nem hiszem, hogy ez akkora kérés. Érdeklődnék, hogy kinek mi a tapasztalata. A legjobban egy kezdő srácnak örülnék, de sajnos ők meg bizonytalanok :(

2013. máj. 22. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen találtam méghozzá itt az oldalon :D

Már egy éve együtt vagyunk és, bármilyen hihetetlen, mindkettőnk részéről szerelem volt első látásra. Viszont a Hozzá vezető út rögös volt. Ő volt a negyedik, aki tényleg tetszett (mi az hogy :P) és aki teljesen normálisnak, vagyis hozzám illőnek tűnt (mert hogy ez a normális). Ismerek másokat, akik viszont a sokadik keresett emberen is túl vannak, de az a lényeg, hogy nem szabad feladni.


18 m f

2013. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Nem egyszerű intelligens nős barátra lelni.

Azért nősre, mert sok kellemetlenségtől megóv.

Rengeteg embernek van vágya de nincs bátorsága, tehát nem azért link mert ki akar veled baltázni!

Barátomat akkora mérettel áldotta meg a természet amelyet a neje képtelen a szájba venni, helyette megteszem én :)

2013. máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

igen találtam ,

kellemes vele,nem bántam meg,

és elég egyszerüen összejöttünk,(romeo)nekem egy diszkrét kapcsolatra volt szükségem és lám,jött Ő :), igaz Ő bátrabb ,én nem vállalom hogy vonzódom a férfiak iránt is de ha találkozunk jólérezzük magunkat ,

nem igértünk egymásnak semmi "nagy dolgokat ,csak találkozunk és élvezzük , nem nagyképü,barátságos,normális ,magas :) és eszméletlenül jó megcsókolni


olvastam a hozzászólást ,nem értek egyet ,egy házas pasi otthon kell keresse a boldoságot !igaz én is rossz "évjárattal ismerkedem mert 30-35 évesek érdekelnek és ők általába már nős emberek de mindig van hozzámillő,

kérdező ,Te is találj egyet !

2013. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
találtam
2013. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tippeket várok:) Kösz!
2013. máj. 23. 22:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én találtam megbizható srácot,csak egyet,de nem voltunk szimpik egymásnak.

szoval továbbra is keresek.

kezdő is vagyok,de nem bizonytalan :)

2013. máj. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudok tippet mondani, csak a kérdésre válaszolni. nekem véletlenül jött össze, nem számítottam rá. nem tudom mit csinálj, járj sok helyre...vagy tarts valami szerelemhozó szeánszot, milyen tippre vársz?
2013. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
15-25 éves dél-dunántúliak, ha vagytok itt: nyugodtan írjatok nekem! ;)
2013. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mennyi idős vagy? ha gondolod írj privátban. Én is keresek hasonlót, beszéltem is pár sráccal, de sok nem volt szimpatikus, vagy csak nem jöttünk be egymásnak. Élőben eggyel találkoztam, de nem történt semmi, jól eldumáltunk, de ennyi. 20bi
2013. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!