Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » MELEG kérdés! Miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MELEG kérdés! Miért nem csípik a melegek a biszex srácokat?

Figyelt kérdés
Én bi vok és azt tapasztaltam sokszor hogy ha kiderült h bi vok akkor nem akartak ismerkedni tovább. Mi a baj a biszexualitással?

2014. febr. 16. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Mert a meleg pasik nem izgulnak a nőkre, és ez már "visszataszító" a biszexuális pasikban, hogy nőkkel is voltak.. gondolom.
2014. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Azért mert nőbe is mártod a farkad és az undoritó egy meleg pasinak
2014. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
MELEGEK válaszát várom! Köszönöm!
2014. febr. 16. 21:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én is bi vagyok, de nekem azt szokták mondani, az a gond, hogy egy bi nem képes a komoly kapcsolatra, mert egy idő után hiányozni fog neki a másik... (ezzel persze én nem értek egyet) ha meg csak szexre gondolsz, ott nemtom, mivel ezen a téren én nem tapasztaltam ilyen problémát.
2014. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__53..


a 6.-os meleg. így utálja a nőket, látod?

2014. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Hát sok oka lehet ennek. A legvalószínűbb szerintem az, hogy ugye a biszexuálisok a határvonalon vannak, viszont mindenki vele azonos irányultságú partnert keres: meleg meleget, hetero heterot. Tehát így meg van arra az esély, hogy nem fogod annyira szeretni a párodat, mert mi van, ha úgymond időközben felerősödik benned a másik nem iránt érzett vonzalom, és otthagyod a pasid egy csajért? Tudom, hogy ugyan úgy otthagyhat egy meleg egy másik meleget egy harmadik melegért, de ez a gondolat akkor is él. :/


Illetve szerintem sokunk hazugnak hiszi a biszexuálisokat, olyan embereknek, akik magukat akarják becsapni. Mert a melegek egy része nem tudja egy lépésból megtenni a heteroszexuális --> homoszexuális utat, hanem előbb azt mondja, hogy ő biszexuális. Aztán rájön, hogy ez nem igaz, mert mindigis csak a fiúk érdekelték, de könnyebb így átmenni az elfogadáson. A baj ott van, hogy így önmagukból kiindulva ítélik el a biszexuálisokat, szerintük azok magukat akarják becsapni, mert melegek ők, csak nem merik kimondani. Pedig tényleg vannak biszexuálisok, akik ezen belül mindig jobban vonzódnak egy kicsit valamelyik nemhez. De te biztos tudod magadról, hogy "igazi" bi vagy-e vagy nem.


Szóval én ezekre tudok gondolni. Bizonytalanság és "(ön)becsapás".

2014. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor nekem volt csak ilyen. Teszem hozzá még képet nem is láttak akkor...
2014. febr. 16. 22:52
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Én meleg vagyok.A párom bi volt.8 év után elhagyott egy nőért mert nem tudta magát elfogadni felvállalni.

Azóta az első gondolatom:Ha bi vagy kerülj ki.....

Ez a személyes véleményem tapasztalatom.

2014. febr. 17. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ja, mert ha másik srácért hagz el, semmi baj, ugye?
2014. febr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 moonlightsentinel ***** válasza:
73%

Megbízhatatlanok. Nekem is volt pár rossz tapasztalatom velük, és azóta inkább kerülöm őket...


Arról nem is beszélve, hogy a nagy részük csak dugópajtit keres a barátnője mellé.

2014. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!