Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti melyiket szeretite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti melyiket szeretitek jobban, ha párotok szőrös vagy nem?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 16:03
 1/7 anonim válasza:
86%
Én azt szeretem ha csupasz odalent, meg az arcát is borotválja
2014. febr. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
én sem szeretem a szőrt :)
2014. febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Bi vagyok, és mindkettő bejön. Ha szőrös akkor tényleg legyen az tetőtől talpig, ha viszont csupasz akkor legyen az mindenhol. Utóbbinál persze csak akkor jön be, ha a testi adottságai megvannak hozzá, azaz izmos kidolgozott testű
2014. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképpen szőrtelen párti vagyok XD. A lábszáron meg a karon lehet egy kicsit, de mindenhol máshol engem eléggé zavar, pláne ha sötét színű és erős szálú (sajnos nekem ilyen). Magamon is nehezen viselem el, mindig borotválom vagy kozmetikusra bízom.
2014. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
nekem8, azon kevesek közzé tartozok akiknek az idősebb korosztály is bejön. nem vagyok válagatós, a titkos vágyam egy néger srác..3:)
2014. febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten beindít, ha a párom szőrös. :)
2014. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy. Én szeretem a dzsungelt és síkságot egyaránt!!!
2014. febr. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!