Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagy meleg fiúk hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagy meleg fiúk hogyan oldjátok ezt meg?

Figyelt kérdés
Izgat egy ideje fiúval kipróbálni, de nem szeretnék lebukni, de kb minden oldalon amit néztem képet kellene felrakni. Mivel nem akarok lebukni, meg nem is tudom tényleg ezt akarom-e majd hosszabb távon, így nem nagyon akarok képet felrakni.

2015. febr. 11. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Korod?
2015. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

planetromeo.com - Nem kell képet felrakni.


Az index.hu fórumának meleg partnerkereső topicjai - Nem kell képet felrakni.


Nem tudom milyen oldalakat néztél, de az általam legközismertebb oldalakra nem kötelező képet felrakni. Elég csak privátban megosztani az érdeklődő személlyel.

2015. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem homo vagy biszex az nem olyan oldalakon vagy az oldal nem a homo vagy biszex részén fog böngészni.

Amúgy az ilyen oldalakon a privát chat részlegbe van webkamera funkció is ahol meg tudod mutatni magad!

2015. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Milyen oldalakat néztél? Soha nem rakok fel képet és nem egy oldalon ott vagyok :-P
2015. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Értelmetlen kérdés. Kipróbálásról írsz, ez gondolom szexet jelent. Készíts egy egész alakos vagy felső testes képet póló nélkül, tökéletesen megteszi ha szexpartnert keresel. Ha meg párkapcsolatot szeretnél, rakj fel két képet, egyik egész alakos (felöltözve) és az arcodnál elhomályosítod, másik kép meg a szemedre ráközelítés. Szem sokat számít, kifejező tud lenni.


Sok sikert! :)

2015. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5:


A legtöbb ilyen oldalon teljesen normális hogy az emberek kép nélkül vannak fent és a kiírt adatok alapján írnak rá valakire. Aztán az első üzenetváltások egyikében képet cserélnek.

2015. febr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
24 vok, elég vékony, tehát nem olyan kigyúrt, mint sokan...A tanácsokat köszönöm! Amúgy még lesznek gondok:D PL: Hol legyen a szex, mert nálunk nem lehet, meg ilyen apróságok :D
2015. febr. 11. 14:51
 8/14 anonim ***** válasza:

Na ez már inkább baj. Soha nincs olyan, hogy üres a lakás/ház pár órára biztosan és csak te vagy ott?

1. Az ő helyén, ha van neki.

2. Valamelyikőtök autójában a város szélén.

3. A természetben.


"24 vagyok, elég vékony..."

Akkor készül fel, hogy te leszel az, akinek gyakrabban a fenekébe vagy a szájába kerül a fa-.sz, mint hogy a tiédet veszi be valaki.

2015. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

# 8

Nem börtönbe vonul...

2015. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel... nem írtam még itt ilyet... de ha gondolod írhatsz és beszélhetünk itt.
2015. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!