Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés! Ti hogy oldjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Ti hogy oldjátok meg a képeket?

Figyelt kérdés
Kivel csináltattok? Nekem is kéne pár jó kép, mert amiket csináltam a 90% nagyon gyenge...:( Ismerkedéshez meg nem árt ahogy észre vettem. Másokról mindig jó képeket csinálok, de magamról nem tudok.

2013. dec. 3. 17:32
1 2
 1/13 II.Dartheon ***** válasza:

én magamnak csinálom a képeket, igaz nekem is elég gyenge minőségű.. amikor csináltam fényképezővel, na az fasza lett :)

amúgy mennyi idős vagy?

2013. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Haverokkal elég sokat fényképezünk, amin egyedül vagyok és viszonylag jól sikerül, azokat használom. Család által készített fényképet is szoktam használni, ha egyedül vagyok rajta, de volt már rá példa, hogy kicsit átszerkesztettem a képet és a többieket "kivágtam róla".


26/F (meleg)

2013. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én most az intim képekre gondoltam. A többit én is megoldom, hisz van sok kép.
2013. dec. 3. 17:37
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a 8.os tablóképemmel regisztráltak valami meleg társkeresőre, aztán, amikor számon kértem rajzuk, hogy ugyan honnan tudnak egyáltalán azokról az oldalakról, vörösebbek lettek, mint a szovjet lobogó.
2013. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
rajtuk*** a rajzuk valahogy elég hülyén hangzik a szövegkompozícióban.
2013. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De igazuk volt?:)
2013. dec. 3. 17:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Jogos a kérdező kérdése ;D :D :D :D
2013. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amatőr fotós vagyok, ha a közelben laksz, akkor tudok pár képet csinálni, csak egy fapados műterem kell. Nem vagyok meleg, de minden megörökített pillanatnak megvan a maga értéke.
2013. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én általában csinálok 200-at, és abból már akad 5-10 jó is.
2013. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Aki csinálna képet írhat:)
2013. dec. 3. 18:24
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!