Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatalabb meleg fiúk! Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb meleg fiúk! Hogyan oldjátok meg az együtt alvást, hogy ha a szüleiddel laksz/vagy a partnered?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Együtt alszol egy haveroddal egy szobában azt nem kell tudniuk hogy egy ágyban is
2012. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező itt nem az alvás szószerinti jelentésére gondolt, hanem arra a metaforára, miszerint a magyarban együtt aludni/hálni = szexelni.

Elég nehéz dolog. Ha nem tudják, hogy meleg vagy, akkor vagy azt kell megtudni, mikor szabad a lakás, és nincs otthon senki, vagy pedig sián csak barátként bemutatni, és mint barát ott alszik (közös tanulás címén, vagy közelebb van egy buli oda, ahol alszik, meg ilyen trükköket bedobni). Ilyenkor viszont ott van a gond, hogy nehogy meghallják a szerelmi együttlét hangjait, a tisztálkodás utána, stb. Legjobb keresni valami megértő és titoktartó nagypapát vagy nagybácsit, és ha megengedi oda menni.

2012. máj. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
bocs, ha félreérthetően írtam ki, de én tényleg csak együtt alvásra gondoltam:)
2012. máj. 24. 13:13
 4/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? én 15/F
2012. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
anyu itt alszik a haveromxD ennyi..sztem nem gondolnak semmi oylanra a szüleid..sok hetero pasi is szokott egymásnál aludni...aztán ha már elaludtak egymáshoz/egymásba bújhatok
2012. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
ezek mellé még zárjátok meg az ajtót kulcsra :)
2012. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*zárjátok be
2012. máj. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Ilyenkor mit érzel?
2012. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Arra lennék kíváncsi, hogy aki egy ilyen kérdésre bu*izik, az vajon erre veri ki magának? Mert ha pl. én annyira heteró vagyok, és annyira leszarom mások problémáit meg érzéseit, hogy mint egy tuskó, csak a saját kis világom és érdekeim a fontosak, akkor meg se nézem a számomra érdektelen kérdéseket.

Az itt bu*izókat ennyire érdeklik a melegek élete?

Mondd, kedves fújjogó bu*izó! Rá is rántasz ilyenkor, a bu*izástól élvezel?

2012. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
direkt kattint rá h bunkóskodjon -.-
2012. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!