Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk! Ti mióta érzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk! Ti mióta érzitek magatokban, hogy biszexek vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy jöttetek rá? Első fiú hány évesen volt? Hoonnan ismertétek? Főleg az utolsó kérdésre lennék kíváncsi, mert én érzem h bi vok, de nem tudom hol érdemes keresni diszkrét fiút.

2014. nov. 20. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem érzem, de néha vonz ez a dolog :s
2014. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

meleg vagyok, nem bi, de válaszolok ha nem baj :) ugy jöttem rá, h gyerekként is a fiuk érdekeltek, nem a csajok. első fiú 14 èvesen volt, ő 18 volt akkor. suliban ismertem meg, megérezte h lehet esélye és beprobálkozott finoman. :) hol keress? regelj a gayromeora, van android appjuk is, gps koordinácio alapján km-ben megmutatja a regisztráltak közül h ki milyen távolságban van tőled. Ha gondolod beszélgethetünk, ha borsodi vagy akkor ismerkedhetünk is :P

20F

2014. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

úgy jöttemrá,hogy nem zárkóztam el a dologtól,és fantáziáltam rólla.

17 évese voltam amikor "felszedett" egysrác,és jól meg tapizott,én pedig vissza tapiztam.aztán smár és cumi.

a ZP-ben ismertem meg.

2014. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"úgy jöttemrá,hogy nem zárkóztam el a dologtól,és fantáziáltam rólla.

17 évese voltam amikor "felszedett" egysrác,és jól meg tapizott,én pedig vissza tapiztam.aztán smár és cumi.

a ZP-ben ismertem meg."


Szia,


ilyen könnyen ment a dolog?


wow Mázlista!


27/f

2014. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!