Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikusok, biszexek (lányok)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, biszexek (lányok) : Nálatok hogyan zajlott az első szex?

Figyelt kérdés

A kapcsolatokra utalok most, mivel nem egyéjszakásra célzok. Ilyenkor mit "illik" és mit nem? Pl csak ujjazás volt, vagy esetleg "nyalás" is? A 69 elsőnek meredek szerintetek?

Ti hogyan cselekdtetek? Milyen körülmények közt történt? Kérlek írjatok kort is. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre! :) :D



2014. okt. 24. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Anális öklözéssel. :)
2014. okt. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagyok, 22 évesen voltam életemben először lánnyal. Nem tudom, hogy elsőre mit "illik", mi az ujjazásig jutottunk el. Egy szilveszteri buli után történt és mindketten túlságosan be voltunk csípve ahhoz, hogy egyéb "extrákkal" próbálkozzunk. :DDD
2014. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze :)))
2014. okt. 24. 16:19
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi 2. :)
2014. okt. 24. 16:19
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Jópofa, hogy a magyarok nagy része még köszönni sem tud, és annyi jó érzés sincs benne, hogy ha hazaér, kezet mosson, de ugyanakkor azt képzelik, hogy egy ilyen szituációnak meg előre kőbe vésett protokollja van. :)
2014. okt. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magyar. :)
2014. okt. 25. 07:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

69 elsőnek meredek, mert azt ki kell kísérletezni hány párna, ki bír felül lenni, stb stb :D


Ujjazás nyalás együtt, előtte rengeteg előjáték, 18 voltam, azóta is együtt vagyunk.


20/L/L

2014. okt. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi.

Sok boldogágot! :)

2014. okt. 25. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!