Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Minden szexuális élményem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szexuális élményem nagyjából pisiszexbe torkollik. Mit tehetnék? Lenn bővebben

Figyelt kérdés
Már több éve elveszítettem a szüzességem, és már több éve élek szexuális életet, sajnos, amikor orgazmusom van, általában bepisilek, észre sem veszem , már csak azt, hogy csupa pisi minden. Mivel biszexuális vagyok volt már dolgom férfiakkal és nőkkel is egyben. Talán a pasik jobban elviselik a dolgot. Az egyik párkapcsolatom fél évig tartott, de egyszer, mikor orálisan kényeztetett, az orgazmusom ismét párosult a pisivel, innentől már nem kell részleteznem gondolom.. Iszonyat kínos és az a baj, hogy nem tudom kiszámítani azt sem, hogy melyik élvezetemnek lesz velejárója a pisi, mert nem mindig történik meg, csak nagyon gyakran. Imádok szexelni, és imádnék egy tartós kapcsolatot is, de ez a kettő együtt nekem még nem jött össze. Mit tudnátok javasolni? Esetleg volna ember a földön, aki képes lenne egy ilyet tolerálni? :( Köszönöm L/21

2014. szept. 24. 16:01
1 2 3
 21/26 bfghj ***** válasza:

Jol irtad. Ezt inkabb a fiuk "szeretik". Az en parom pedig el-hal erte. Bar eddig csak 1x volt pisiles a tobbi spriccelos volt.... De a ferfiakban talan olyan gondolatot kelt, hogy baromi jo amit csinal. :D Egyebkent felesleges pisilned elotte, ugyan is HA jol tudom, az a vizelet ami akkor tavozik az pisilesnel ott marad, mert ugye tudjuk, hogy minimalis mennyiseg marad a holyagban.

22/L

2014. szept. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
ha orgazmus közben bepisilsz akkor ne itt várj segitséget,hanem a dokinál,mert ez nagyon nemegészséges.
2014. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem
2014. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Imádnám... Ha pisi, ha spriccelős orgazmus, teljesen mindegy.

Látod, eddig rossz célcsoporttal próbálkoztál. Itt kapásból feleségül venne a valaszadók fele. :-)

Priviben kérdezhetek?

2014. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy rendkívül szerencsés adottság. Ennél jobb szexuális élmény nem is lehet. Nekem pedig pont egy ilyen lány lehetne az életem párja. Imádnám, ha minden egyes szexuális együttlét során belepisilne a számba és kortyolgathatnám az arany nektárját. Sajnos elég sok pénzem elmegy rá, mert így mindig prostikat kell megkérnem, hogy a szexrandi során pisiljenek a számba.
2015. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 vikidal ***** válasza:
Ez egy regi kerdes de csak most akadtamra remelem megoldodott a ,,problemad:" szerintem ne torodj vele ez isteni adotsag sok no szeretne ezt megtapasztalni de nem adatik meg nekik. Akinek meg sikerul vegre, es neha meg nem jon ossze nekik azok mind azt mondjak hogy a kielegules mar nem az igazi ez nelkul. Tehat ne torodj vele orulj neki
2015. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!