Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Minden szexuális élményem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szexuális élményem nagyjából pisiszexbe torkollik. Mit tehetnék? Lenn bővebben

Figyelt kérdés
Már több éve elveszítettem a szüzességem, és már több éve élek szexuális életet, sajnos, amikor orgazmusom van, általában bepisilek, észre sem veszem , már csak azt, hogy csupa pisi minden. Mivel biszexuális vagyok volt már dolgom férfiakkal és nőkkel is egyben. Talán a pasik jobban elviselik a dolgot. Az egyik párkapcsolatom fél évig tartott, de egyszer, mikor orálisan kényeztetett, az orgazmusom ismét párosult a pisivel, innentől már nem kell részleteznem gondolom.. Iszonyat kínos és az a baj, hogy nem tudom kiszámítani azt sem, hogy melyik élvezetemnek lesz velejárója a pisi, mert nem mindig történik meg, csak nagyon gyakran. Imádok szexelni, és imádnék egy tartós kapcsolatot is, de ez a kettő együtt nekem még nem jött össze. Mit tudnátok javasolni? Esetleg volna ember a földön, aki képes lenne egy ilyet tolerálni? :( Köszönöm L/21

2014. szept. 24. 16:01
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Láttál már,de mégse :) , köszönöm az ötleteket, még nem próbálkoztam vele, de ha ezt követném spontán szex és hatalmas élvezetek kilőve. De azért lehet kipróbálom legközelebb :)
2014. szept. 24. 16:36
 12/26 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Nincs mit :)


Van benne valami :/ :D

2014. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavar... Sőt!!!:-)

Volt ilyen barátnőm... Sajnos már nem vagyunk együtt... Azóta is hiányzik az ilyen :)


21/F

2014. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Többiek, akkor úgy tűnik, engem még nem szerettek :D :(
2014. szept. 24. 16:57
 15/26 anonim ***** válasza:
Nekem pl. kifejezetten tetszene. 1-2 ovintezkedes (gumilepedo, stb.), és már nincs is gond. :-)
2014. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem bepisilsz, hanem spriccelős orgazmusod van. (Annak a folyadéknak csak egy minimális része pisi.)
2014. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van: valószínűleg spriccelős orgazmus.

Persze,lehet, hogy pisi, de ez esetben gátizomtornát kell végezned.

Engem mondjuk nem zavarna, ha pisi, sőt!

2014. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
78%
Néha a barátnőmnek is van orgazmus előtt vizelési ingere. Ilyenkor gyorsan kirohan wc re. Ami nekem nem olyan jó, mert amikor nagyon be vagyok indulva teljesen elveszítem a fejem. Olyankor minden ösztönös. És ha ezt hirtelen félbeszakítják oda az egész élmény. Már nem az igazi. De a csajom legalább előtte megérzi. Mondjuk kellemetlen lenne, ha mindent lepisilna, de szeretem annyira, hogy ez ne legyen ok az elhagyásra. De szokott lenni olyan is, hogy olyan fehér valami spriccel belőle. Olyan mint a sperma, csak nem olyan nyúlós. Kicsit hígabb. De ez csak ha nagyon erős orgazmusa van. Remélem találsz majd olyan partnert aki ezt tolerálja. Vagy inkább olyat, akinek még tetszik is! Ha igazán szeret majdnem mindent elnézel neki. Volt egyszer egy csajom aki este akkorát pukizott, hogy a végén más is lett belőle. Na ez irtózatosan gusztustalan volt. Mégse ezmiatt szakítottunk. Kiment németbe pincérnőnek. Összeveszett a barátnőjével, de annyira, hogy a barátnője elárulta mit is csinál a nőm valójában. És hónapokig hazudott. Na ez rosszabb mint a pisi!
2014. szept. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

biztos pisi? én elsőre a spriccelős orgazmust mondanám.

bár ha sárga akkor biztos a pisi.

amúgy a mai világban biztosan találasz olyan párt aki ezt tolerálja,Pl.:én is.

2014. szept. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
én kifejezetten kértem volt barátnőimet,hogy pisiljenek a számba,csak úgy spontán....eddig egy tette meg....többször is ....azóta is hálás vagyok neki érte...más okból szakítottunk.41F
2014. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!