Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak én tapasztalom azt h a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom azt h a kigyúrt srácoké kicsi?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm mondta h a gyúrósok 80%-nak kicsi a farka, 10% meleg és 10% amivel lehet kezdeni vmit. Nekem eddig 3 gyúrós volt mindnek kicsi volt:( Ti hogy látjátok?

2013. szept. 27. 01:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
huuuu harmadik!! te nagy ribi lehetsz :D
2013. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
70%
# 21- fáj az irigység, hehe
2013. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Mennyi hülye..jézusom.
2013. szept. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
70%
Izomzat és farokméret között max annyi kapcsolat, hogy sokan a gyúrással próbálják kompenzálni a komplexusukat. De kétlem, hogy ez igaz volna a többségre.
2013. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
57%
pedig szerintem is kisebb a farkuk
2013. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig az összes hozzászólást, de ennek a jelenségnek három oka is lehet, amikből ráadásul nem ritkán több is fennáll egyszerre. ;)


1. A sok izom, a szélesebb, nagyobb test mellett a pénisz egyszerűen kisebbnek látszik, így egy közel átlagos méret is sokkal könnyebben tűnik átlag alattinak például.


2. Amiket szednek szereket, azok hosszú távon merevedési zavarokat okozhatnak, szóval sok pasinak valójában nagyobb is lehetne, de nem teljesen kemény, és nem áll fel nekik rendesen.


3. Végül pedig nagyon sokan vannak, akik azért kezdik el a gyúrást, mert a farkuk alapból kicsi. Ha máshogy nem megy, hát a gyúrással próbálnak férfiasabbá válni, illetve kompenzálni valamennyire a férfiasságuk hiányát. ;)

2013. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

A szteroidozoknak kicsi.Ez alap tudás,hogy összmegy nekik.

A tisztán gyúróknak meg marad amekkora gyúrás előtt volt.

2013. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Az alap tudás hogy primitív vagy! A herék mennek még mindig csak össze. A buta, érettségit sem letett emberkék meg írják az agyszüleményeiket.
2013. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
73%

Milyen alap tudás te szerencsétlen?

A farok NEM ismétlem NEM megy össze semmitől! Hogy lehettek ennnyire sötétek?

A szteroid kicsinálhatja a herék működését és erekciós problémákat okozhat de össze semmitől sem megy..

Itt mindenki bukott középsulis bioszból?

2013. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%

bukott a fasz.om.

én annyit írtam kisebb, és ezt most is tartom kisebbnek látszik a farkuk többségüknek. arról nincs szó hogy összemenne nekik, csupán kisebbnek látszik

2013. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!