Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak én tapasztalom azt h a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom azt h a kigyúrt srácoké kicsi?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm mondta h a gyúrósok 80%-nak kicsi a farka, 10% meleg és 10% amivel lehet kezdeni vmit. Nekem eddig 3 gyúrós volt mindnek kicsi volt:( Ti hogy látjátok?

2013. szept. 27. 01:17
1 2 3 4
 11/31 openyoureye ***** válasza:
57%
Viszonyítás kérdése. Ha gizda akkor nagynak tűnhet, ha nagy darab akkor meg kicsinek az ugyan olyan méretű farok. Egyébként ha ennyire számít neked a méret, akkor miért kigyúrtakkal jössz össze?
2013. szept. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
59%
Mégis hány gyúróssal volt a barátnőd?? Mert így megítélni a százalékokat, ahoz azért kell néhány 10...
2013. szept. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Úristen mekkora baromságokat írnak egyesek.


A farok nem tud összemenni semmitől de ha szteroidokat használ akkor leállhatnak a herék.Az izmosságnak meg mégis mi köze a farokmérethez? A barátnőd meg kipróbálta az összes gyúrós pasit azért tud ilyen pontod értékeket? Persze,ugyanúgy vannak kis és nagyfarkúak,melegek,kanok mint bárhol máshol.


A súlyzózás is csak egy sport,fogjátok már fel.Nem kell ilyrn misztikus "mindenki csak kompenzál",meg és hasonló baromságokat költeni rá.

2013. szept. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kb. annyi összefüggés lehet, hogy kisebb vagy átlagos mérettel rendelkező srác nagyobb késztetést érez arra hogy kigyúrja magát és ezzel legyen csajoknak jó pasi.


Egy jó férfias adottságokat öröklő srácnak meg (nem csak péniszre, hanem csontozatra, arcra, stb.) annyi mozgás is elég amennyihez kedve van (pl. haverokkal focizik vagy csajával megy ide-oda), nem érez rá késztetést, hogy gyúrással kompenzáljon.

2013. szept. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Ez a "kesztetes" a baratomnal az volt hogy kezdett 30x evesen pocakosodni es nem tetszett neki amit a tukorben latott.


De amugy valoszinuleg engem meg a pici puncim feszelyez hogy egyre jobban az edzesen jar a fejem - mert ezeket az utolso kilokat mar csak igy lehet eltuntetni nah meg formalodni... ehezni meg mar nem tudok mint tinikent, nah meg nem is egeszseges...

2013. szept. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Hülyeség hogy a gyúrás csak kompenzálásra való.

Sokan kifejezetten szeretnek súlyzózni (én is,pedig nincs mit kompenzálnom) vagy szeretnének maguknak megfelelni,vonzóbbnak lenni.


Ennyi erővel aki sportol,sminkel,igényes az mind kompenzál..

2013. szept. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
53%
hát gondolom azért mert koxolnak, és attól ugye összemegy az ember férfiassága ezt mindenki tudja!
2013. szept. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Szerintem magának a gyúrásnak ehhez a világon semmi köze, mármint oki alapon. Két dolog jutott eszembe:


1: ezt a nem kigyúrt emberek terjesztik, ellensúlyozva a saját kisebbrendűségi érzésüket.


2: sok kondibohóc az önbizalomhiányát próbálja orvosolni a gyúrással, és ennek az önbizalomhiánynak lehet okozója a kis méret.


Egyúttal abban is lehet valami, amit több előttem szóló is megemlített: nagy comb mellett kicsinek tűnik az átlagos is.

2013. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Konyorgom a koxszal max. a herek mennek ossze!!! A barlangos es szivacsos testekben nem okoz sejtpusztulast! Valamint az erekcio nem lesz eleg eros es tartos - max ezt mondhatjuk.


A combok miatt valoban kisebbnek tunhet. Csak aztan gyozzel az embered olebe ulni xD

2013. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Neked eddig volt 3 gyúrós pasid, a barátnődnek meg volt maximum 10.


Hadd ne nevezzétek ezt tapasztalatnak.

2013. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!