Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex férfiak! Milyen volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex férfiak! Milyen volt tinédzser korotokban?

Figyelt kérdés

Akkor is megvolt a vágy?

Miből éreztétek, hogy vonzódtok férfiakhoz is?

Mikor volt az első nővel, férfival?

Volt valaki akivel beszélhettetek erről?



2013. júl. 9. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
16 éves korom óta vonz de most vettem rá magam, hogy kipróbálnám sráccal is... Sajna nem találtam még értelmes srácot erre:( Ha van itt írhatna privit;) A fiú szerep vonz.
2013. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

14 éves koromban volt egy olyan srác aki nagyon bejött,de nem csak külsőre,szerettem is. De sajnos Ő hetero volt,pluszba a legjobb barátom,nagyon közel álltunk egymáshoz,sokszor kínzás volt,hogy vonzódom Hozzá. :(

Csak a legjobb bnőim tudják,hogy bi vagyok,Velük tudok erről nyíltan beszélni,pláne,hogy az egyikük szintén bi.

2013. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 éves koromban cumiztam le egy osztálytársam. Eléggé sokkoló volt számomra, leginkább az, hogy sokkal jobban élveztem, mint lánnyal lenni. Ez nagyon meghatározta a nőkkel való kapcsolatomat. Aztán elkezdtek zrihálni, hogy meleg vagyok és 17 éves koromban brahiból kaptam egy női tangát egy barátnőmtől, az meg még inkább összezavart, mert iszonyú jó érzés volt felvenni. Egy csomó buliban volt, hogy összejöttem lánnyal, csókolóztunk, de nem mertem továbbmenni, mert, mivan, ha kiderül, közben meg fiúkkal és transzykkal is ismerkedtem. Sokáig csak fiúkkal volt szexuális kapcsolatom, majd 27 évesen lánnyal is. Alapvetően nem volt rossz, de kapcsolatot szeretnék úgy, hogy ne keljen rejtegetnem a vágyaimat a barátnőm előtt és ez nagyon összezavarja a dolgaimat. Nekem gáz biszexnek lenni. 29f
2013. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Örömet okoztam 14 évesen egy 17 évesnek és mindketten örömként éltük meg. De alapjában a lányokhoz kötődöm. Barátaimmal csak az orális szex gyönyörét élvezzük, mást nem. Nem volt egyszerű tudomásul venni a kettősséget, de ma már nem érdekel senki véleménye!
2013. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Volt olyan akinek el mertétek mondani?
2013. júl. 10. 14:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

17évesen volta sráccal elősször,az elején le tisztáztuk,csak ő cumizik,és viszlát...hát nem így lett,leszpotam és baromira élveztem a dolgot,na ekkor vált tutivá a dolog.(mert addig kíváncsiságnak tudtambe a dolgot.)

lánnyal 23évesen voltam.

nem igazán örülök neki,de főlleg anyagi okokmiatt...szóval egy normális országban,normális viszonyok közt qrvajó lehet bisexnek lenni,de itt és most...nem az igazi.

2013. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Análig elmentetek valakivel?
2013. júl. 18. 23:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi eljutottunk,bár eleinte csak aktív fél ként tudtam magam elképzelni,de egyre inkább kezdett izgatni,hogy én cumizzak ,hát megtörtént,és nagyon élveztem. De alapvetően az,hogy engem tosszanak seggbe,nem vonz,egyszer az egyik haverommal kipróbáltuk,inkább maradok aktív.
2013. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!