Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk / Férfiak +25 Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / Férfiak +25 Nektek milyen volt tinédzser-korotokban a lányideálotok ill. milyen jelenleg?

Figyelt kérdés

Gondolok itt külső - , belső tulajdonságokra egyaránt. Akkor milyen lányokkal álltatok le (pl. a 'könnyűvérű' , átlagos,stb.) ? Mennyiben volt akkor fontos számotokra a külső és most mennyire fontos?


Ahogy észreveszem a korombeli fiúk (15-17) teljes mértékben csak a külső számít és kihasználják azokat a lányokat ,akik hagyják...(gondolom értitek mire gondolok).


Ez pár éven belül meg fog változni? A Normális,átlagos is elkezdik majd érdekelni őket?


2009. dec. 17. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Lány vagyok,de tudom nagyjából a választ..

az ilyen kis fiatal tiniket mindig a szép vékony,modell csajok érdeklik általánosságban.Szép legyen,ne legyen ciki a haverok előtt,ha már nem olyan.

Viszont az ilyen 25 éveseket nem érdekli ennyire a dolog,kezd fontosabb lenni a belső értékek és nem a külső személyiségi jegyek.

Míg egy 15-19 éves lehord mindennek a súlyfeleslegem miatt,addig az idősebbeket ez nem érdekli és ismerkednek velem :)

Mondjuk már 1 éve boldogan élek egy vékonyka srác mellett aki 28 éves és azt hiszem megtaláltam a másik énem :)

18/L

2009. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Most, hogy 25 éves vagyok inkább a csöcsös-segges lányokat szeretem.:D Fiatalabb koromban inkább nádszál lányok érdekeltek.
2009. dec. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elég bugyuta dolog én 14 vok kishijján kordbeli de én sose szerettem ezeket a "tökéletesnek akarok tünni " fazont aki kivül lehet egész jól néz ki de belül meg üres -.-" Sokkal fontosab ( de télleg ) a belső rész mert azt jobban lehet szeretni és boldogabbnak is lehet lenni vele aki belül van a toppon és azért kivül se olyan ronda de nem ugy mint azok akik felvesznek minden kis min szart kisminkezik magukat hgy már az arcuk se láccik , hanem olyan akik ugy aranyosan szépek xD értitek nem ? -.-


én voltam --> ;b

2009. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagy dudák.:D
2009. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De fontosabbá váltak a belső tulajdonságok?
2009. dec. 27. 14:59
 6/7 anonim ***** válasza:
17F. Külső: Imádom a boxoló lányokat :D Széles váll jó popo és a jobbegyenese után a fal adja a másikat :D. belső: Legyen "beteg" egy csöppet. Ezt úgy értem h benne legyen minden hülyeségbe. Amitől a falra mászom: "Én inkább haza megyek nem ülök be veletek a kávézóba mert füst van"
2009. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

elözöt is én írtam. és lemaradt a végéről:


DjInfected ;)

2009. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!