Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagy baj ha biszex vagyok? El...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha biszex vagyok? El kéne hallgatnom ezt a lányok előtt vagy csak akkor kéne elmondanom ha kérdezik? 18f

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 15:27
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

nekem elmondanád egy randin már tuti sikered lenne:PP


20/L

2013. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 szamo77db ***** válasza:
Jól tetted, hogy nem voltál még fiúval. Ezután se tégy ilyet!
2013. márc. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
ma 08:34 És ha csak leszopnék valakit,azt utána nem lenne gáz elmondani?
2013. márc. 31. 15:38
 24/33 szamo77db ***** válasza:
91%
Talán nem is az lenne igazából gáz, hogy elmondod. Hanem, hogy megteszed. De lehet, hogy ez még belefér a kíváncsiság kategóriájába. Az is lehet viszont, hogy ha ez az alkalom nagyon jó lenne neked, végül a fiúk mellett kötnél ki. Ami persze megint csak nem baj. Nehéz nektek, biknek okosat írni. Úgy gondolom el, hogy van egy út, amin haladtok. Eddig rendben. De elágazik az út és a biszexuálisak mindkét irányba szeretnének menni! Viszont ezt nem lehet. Nem lehetsz egyszerre két helyen. Tudod, aki egyértelműen homo, vagy egyértelműen hetero, az el tudja dönteni, hogy az előbb említett útelágazásnál merre menjen! És most vissza az alap kérdéshez. Nézd, ha nem kérdezi és nem mondod el, az nem hazugság. De ha kapsz egy egyenes kérdést, akkor légy őszinte! Nem tudok jobbat kitalálni!
2013. ápr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Nomost, így végigolvasva: Magad biszexnek tartod, de nem voltál még férfival, és csajt keresel. Ez esetben teljesen felesleges elmondanod, mert nem sokat számít!
2013. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
én imádom a bi fiúkat szóval nem lenne gond :é 19L
2013. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Illusi0n ***** válasza:

Engem lány létemre zavarna :S Vizuális típus vagyok, és nem szeretném tudni, mit csinált volna az illető, mielőtt összebújunk...Elég nyitott vagyok dolgokra, de ezt nem tudnám "félresöpörni".

Ráadásul sokszor eszembe jutna, hogy miket kaphatnék el (nemi betegségeket).

De ez úgy tisztességes, ha kapcsolatot kezdesz valakivel (komolyabb), akkor elmondod neki, hogy tudjon dönteni!

2013. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:

A lanyok bizonyos szazaleka is biszex,es ok sem tudjak,hogy mit kene tenni.

A legjobb ha a lany tud rola,es toled,igy nagyobb eselyed van arra,hogy talalsz egy biszex lanyt,es mindketten orulhettek.

2013. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
szerintem az elején mondd el, sajnos a legtöbb így is ott fog hagyni, de jobb tisztázni az elején
2013. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 szamo77db ***** válasza:
Végigolvastam megint a válaszokat. Azon morfondírozom itt, hogy az, ha nem beszélsz róla, nem hazugság! Nem tudom, ismered-e Deák Bill Gyula művészetét. Egyik lemezén van egy sor: "Ha nem kérdeznek semmit tőled, válaszolni nem kell!" Tehát, ha nem kérdezi tőled senki, akkor nem kell beszélni róla. De ha a lány egy pontosan erre vonatkozó kérdést feltesz, akkor már meg kell mondani az igazat, mert ha nem így teszel, az már tényleg hazugság! Hát, nem könnyű, az biztos!
2013. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!