Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagy baj ha biszex vagyok? El...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha biszex vagyok? El kéne hallgatnom ezt a lányok előtt vagy csak akkor kéne elmondanom ha kérdezik? 18f

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 15:27
1 2 3 4
 11/33 Évi-skorpio válasza:

Az én véleményem az hogy akkor mond meg amikor már úgy érzed elég komoly a kapcsolatotok és tudod hogy meg bízhatsz benne.

Vagy az elején is puhatolózhatsz célozgathatsz és ha láthatóan nem irtózik tőle akkor vágj bele.

2013. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :)
2013. márc. 23. 16:23
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj. Titkolni nem kell, én nem szégyellném a helyedben, de te döntöd el, el akarod-e mondani. Ha feljönnek az eddigi exek, akármi, megemlítheted, de én nem tartom olyan fontosnak. Engem nem zavarna, ha a pasim biszex lenne.

21L

2013. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Én 29 vagyok bi és nem tudok róla beszélni. Lányokkal amúgy is nehezebben megy a kapcsolatteremtés, mert kellően frusztráltnak érzem magam emiatt. Egyszerűen nem érzem jogosnak, hogy velük legyek. Hozzátartozik, hogy olyan környezetből származom, ahol ez még mindig tabu és bűn és nem lehet róla nyíltan beszélni.
2013. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

SOHA DE SOHA NE MONDEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lefognézni és gy udoritó féregnek fog tartani.

elég megnézina "lányok mi a véleményetek a bisex fiúkrol?" és hasonló kérdésekre érkező válaszokat.

2013. márc. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Elozo lany vagy?
2013. márc. 25. 06:20
 17/33 anonim ***** válasza:
78%
Biztos akkor is elnéző lesz mikor haza jön a munkából, mikozben te a Bélával hemperegsz.
2013. márc. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 szamo77db ***** válasza:
Még annyit, hogy ha komoly kapcsolatod alakul ki egy lánnyal, akkor azért attól kezdve hanyagolni kellene a fiúkat. A helyedben én ezt tenném.
2013. márc. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Elozo nem voltam meg fiuval ;)
2013. márc. 26. 11:27
 20/33 hyatt ***** válasza:

Meg fog lepni de senkit nem érdekel :)

A párkeresésben megdupláztad az esélyeid, de más hatása nem sok van a mindennapokban.


Az más ha ezzel próbálod eladni magad és mindenkinek a képébe tolod. Pl képzeld el hogy iszogatsz a bárban melléd lejtek csini feszülő dresszben, hozzád simulok és ezzel nyitok: "Szia én nagyon biszex vagyok."


Jó mi? Ellenben kb vallásról és politikáról is előbb esik szó egy ismerkedésen általában mint arról hogy milyen a nemi identitásod és ez áll a mindennapokra is.


Átszexelt éjszaka után gyengéden megsimogatlak és odasúgom a füledbe: "Te különben én biszex vagyok szóval egy lánnyal is elbánnék de ez jól eset"... vagy nem tudom. Remélem érzed a helyzetek abszurditását.


Ha valahogy mégis szóba kerül ez többnyire az 'édes hármas' valamilyen szintű felvezetésekor szokott menni és ha a partner hozza fel (bármilyen ártatlanul is) ezzel tőled akarja megtudni hogy mi lenen a véleményed az iylen játékról, illetve vajon belemennél e. Biztosra veheted, hogy azért mert ő benne lenne. Onnan meg neked előny megint csak a biszexualitásod - ki tudod elégíteni ha akarod ezt a vágyát.


Ezzel "kérkedni" felesleges.

2013. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!