Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A pénisz "illat"az előnedvtől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénisz "illat"az előnedvtől van vagy a nyáltól? Amíg nem kezdtem bele az orálba , addig nem éreztem semmit. Kezdő vagyok. F

Figyelt kérdés
okt. 18. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Illatnak kicsit túlzás nevezni.
okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
89%

Erre mit lehet írni?

Akinek volt már dolga pénisszel, az tudja milyen a farok illata. Megmossa, bekapod, kellemes.

Akinek volt már párja, az tudja milyen a farokszag. Munka után hazaér, megszagolod a heréje és a combja között, a fitymája alatt. Egyéntől függ, szerintem kellemes, izgató.

Ezen kívül meg van a tipikus f*sz szag, amikor valaki napokig nem mossa a farkát, túrós, undorító.

okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Az én kukacomnak kellemes diszkrét illata van csak.
okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
🤮 Nem volt túrós.
okt. 18. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nap végén mindenkinek van 1 kis szaga ott. Az normális
okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Az finom ;)

okt. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fujj!
okt. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a nyáltól van. A pénisznek is bőr a külseje, és a verejték ott is kb. hasonló test illatot eredményez, mint amilyen az illetőnek amúgy is van. Ez tipikusan egy enyhén sós illat/íz, ami egészen finomnak/izgatónak is tud hatni, ha az ember rá van hangolódva az illetőre. Az előnedv az ezen felül még hozzá tud adni egy kellemes, néha akár kicsit édesnek is ható ízt (egy partneremnek egész sok jött, na őt imádtam szopni).
tegnapelőtt 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!