Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, nők, akik láttatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akik láttatok már pasit élőben szopni, milyen látvány volt?

Figyelt kérdés

ma 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Hányingert keltő.
ma 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Élőben láttál pasikat így szexelni vagy csak alapb így gondolod, és Isten ments, hogy láss ilyet.
ma 18:12
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Láttam,majd elhánytam magam..Utána hozzám sem érhetett..
ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a pasim lepett meg ezzel,másnap lapátra tettem.Én olyan péniszt nem szopok ami egy másik pasi seggében volt.
ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Undorító.
ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki, aki nem.csak gyűlölködik és próbálta is?
ma 18:38
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, te feltettél egy kérdést, amire 4 en is válaszoltak érdemben. Értem, hogy számodra negatívak a válaszok, de ha csak pozitív válasz felel meg neked, minek teszed fel a kérdést? Csak nem hölgyet keresel nézőnek?
ma 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, nyilván.mind nő volt, aki tapasztalta.

Ki vagyok én, hogy megkérdőjelezzem.

ma 19:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Undorító. Persze a sok lúzer átlag teleszart búvárruha picsa aki nem kapja be mert az fujj tud okoskodni:)
ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!