Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk mi a legjobb/legfurább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a legjobb/legfurább farok verős élményetek?

Figyelt kérdés

Próbáltátok már hogy tortát vagy tököt dugtok meg?

Tejszinhab a farokra es kiverni?

Egy rud vastag szalamit kilyukasztani es megdugni a szalami rudat?


Én eddig egyiket sem csinaltam csak azt hogy a szendvicsembe bele raktam a farkam aztan ugy ettem meg a szendvicset.


Vagy tudtok ajanlani valami nagyon extra dolgot?

Vagy sikosito helyett valamit?

Barmi olyan maszturbációs dolgot?

Amitol nagyon nagyot lehet elvezni?

Vagy ti mit csinaltatok?


Kort is irjatok



okt. 2. 22:57
1 2
 1/12 Dinnye2 ***** válasza:
91%
Finom lehett a szendvicsed
okt. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 menta34 ***** válasza:
100%

Az, hogy "mekkora" az orgazmus még a férfiaknál is nagyobb részben fejben dől el. Azaz mennyire izgat akivel vagy, amit csinálsz, csinálnak, vagy amit látsz, láttál ésatöbbi. Az orgazmus kisebbik része pedig az izgatási technikától függ.

Tehát nincs olyan, hogy a világ legjobb tortáját ha elkapod akkor csúcs lesz. Végig izélheted a háztartás összes lukát illetve magadra kenhetsz bármit, ezek jelentős részben szarok lesznek, kisebb részben pedig változatosságnak elmegy kategória. Szóval játszhatsz kedvedre de ezekben megoldást nem fogsz találni.

Ha jót akarsz magadnak akkor sokkal jobban jársz ha keresed a nők társaságát ... nem konkrétan szexre, hanem bármire (!) sportra, hobbira, játékra, kultúrára vagy akár tanulásra is és eközben természetes ingereket gyűjtesz be.

Ha én újra élhetném a fiatal és független korom, biztosan jelentkeznék minden szakkörre, klubra a hímzéstől a városi hagyományőrzésig :D - de persze csak kockák közé jártam, meg magányos sportra (úszás), meg olyan középiskolába ahol nő osztálytárs se volt...

okt. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha szép a farkad leszoplak. Úgy is ki akarom próbálni milyen. 30f
okt. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dinnyet es banant mar dugtam meg. Tizenevesen. Nem ezektol volt a legjobb az orgazmus.
okt. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Megenném azt a szendvicset:)
okt. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Megetted a szendvicset a farkaddal?
okt. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Megdugtam egy narancsot
okt. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a csajom testápolóit szoktam használni, azzal kenem be a farkam, és tök jó selymes tapintású lesz tőle.

Egyszer olvastam egy fájdalomcsillapító kenőcs leírását, hogy vérbőséget okoz, és kipróbáltam azt is, na az elég durva volt, majdnem szétdurrant a farkam.

okt. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Te beteg vagy kerdezo

Tortat tokot

okt. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én ezeket hogy tortát meg tököt twitteren láttam videókba
okt. 3. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!