Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, mi volt a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt a legjobb szexuális élményetek lánnyal?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Egyszer volt ilyen sajnos, de az rettenetesen jó volt.
2021. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Két egyéjszakás kalandom volt, messze a legjobb szexuális élményeim.
2021. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
Soha nem volt undorodom meg a gondolattól is hogy nővel kelljen
2021. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Akkor minek válaszolsz?
2021. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Koliba, gólyatáborba, edzőtáborba. Mind3 jó volt, de az utóbbi volt a legjobb mert szerelmes voltam.
2021. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Hogy legyen mit kerdezned
2021. szept. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kicsit konkrétabb élményeket is írhattok :)


6os, a válaszod még csak szinkronban sem volt a kérdésemmel, de nagyon ügyes vagy, jár a keksz.

2021. szept. 28. 08:54
 8/10 Ozmi ***** válasza:
90%
Egy barátnőmmel közös maszti, mutogattuk, hogy mi esik jól, aztán egymáson mutogattuk... Izgi volt és nagyon jó.
2021. szept. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

19 éves voltam és nyaralás közben a mi baráti társaságunk találkozott egy másikkal. Hasonlóan fiatalok voltak, egyetemisták. Volt velük két lány és miközben iszogattunk, beszélgettünk, feltűnt, mennyire összebújnak. Finoman rákérdeztem, hogy leszbikusok-e és azt felelték igen.

Aztán visszakérdeztek, hogy én az vagyok-e. Hát... akkor már volt egy-két kisebb kalandom, de még nem voltam biztos magamban. Nagyon érdekelte őket, úgyhogy meséltem, a pia szerencsére gondoskodott róla, hogy a szokásosnál jóval beszédesebb legyek.

A végén már flörtölgettek velem, olyanokat mondtak, remélik hamarosan lesz barátnőm, mert nagyon helyes vagyok!

Én meg elárultam nekik, alig várom, hogy kipróbáljam a szexet egy lánnyal.

És ekkor elmondták, hogy tudják milyen nehéz partnert találni, szívesen segítenek, ha gondolom :)

A vége az lett, elsétáltunk a szállásukra, szerencsére két ágyas szoba volt, nem zavart minket senki. Odabent volt egy kis csókolózás mindkettejükkel, aztán kijelentették, megtanítanak nyalni! /piásak voltunk/ A szívem majd kiugrott a helyéről izgalmamban, hiszen korábban csak csókolóztam, masztiztam más lánnyal.

Természetesen totál béna voltam /szerintem/ de mindkettőjüknek nyaltam a punciját. Azt mondták elsőre nem rossz. Aztán én következtem, onnantól hogy hozzámért a szájával 20 másodperc múlva elmentem...

Beszéltünk róla, hogy nyaralás után egyszer meglátogatom őket, de aztán nem lett belőle semmi.

Nekem ilyen volt az első "komolyabb"

Ne írj privit, legyen elég, hogy leírtam név nélkül.

2021. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Valami hasonló sztorira vártam, ez tényleg izginek tünik. :)
2021. szept. 28. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!