Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak még lányok akik hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még lányok akik hasonló helyzetbe vannak, mint én?

Figyelt kérdés

Még csak most ismerkedek a ténnyel, hogy igen a lányok is egyre jobban vonzanak.

Jó pár évvel ezelőtt, voltak akkor barátnőim, akikkel mikor kettebe voltunk simogattam, de volt hogy néhány alkalommal megpusziltam a nyakát vagy a kezét. Eddig még nem akadt lány, akivel akár tapasztalhatnék több mindent is.

Vannak még lányok, akik hasonló helyzetbe vannak, mint én?

18/L



tegnap 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
mindenki elkezdte valahol :)
tegnap 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Hidd el, te vagy így egyedül a többmilliárd Földlakó közül.


leszbivadász Lajoska...

tegnap 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A ferde hajlamot kezeltetni kell szakorvossal, mert fajtalan sulyos bűnök forrása, tinikori hormonkilengés, de természetellenes irány lenne, ezt kinövöd hamarosan .
tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
19:18 ismerek egy jó idegsebészt, aki szívesen végez lobotómiát otthon, a pincéjében. Neked nagy szükséged lenne erre a kezelésre
tegnap 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csicuki ***** válasza:
100%
Ha keresel fogsz találni én személy szerint csak smároltam a lányokkal mikor kerestem magam. Szóval keresni kell csak a partnert, lesz rá vevő előbb vagy utóbb.
tegnap 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!